Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán és csőcseléke nem érzi...

Orbán és csőcseléke nem érzi kicsit magát gáznak?

Figyelt kérdés

Orbán kitette ezt a posztot:

[link]

És az önkéntes humoristái, mint pl. Kocsis Máté valami nagyon polyénos dolgot írt. Csak Orbán elfelejtette visszaírni, hogy XD. Nem gáz egy kicsit, hogy képviselőként úgy viselkednek, mint a 13 éves gyerekek? A birkák meg mennek lájkolgatni, meg írogatják, hogy ezért szeretem miniszerelnök úr, mert olyan jó humora van...



2021. okt. 8. 17:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Dehogy. Te vagy aki rossz. Meg én.
2021. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10%

#7

Na ez az…

Minimálbér 167400.-

Garantált bérminimum 219000.-

Ilyen mértékű emelés közelében sem volt a Ferkó…

Az üzemanyag ára szinte mindenhol magasabb mint nálunk, de nem is számít hiszen évek óta meredeken emelkedik részben a növekvő igények részben környezetvédelmi okokból.

Stadionok? Ez is csak egy baloldali mantra.

De azért épült az a hat, mert nem volt, és szükség van rájuk, mert hívtunk le rá uniós támogatást, nem másra hanem stadionra mert arra lehetett.

Ja és azt a sok sok milliónyi fizetést amit ilyen nagy beruházások során hazavisznek a magyar dolgozók azt se felejtsük el…

A dollár meg euro árfolyam meg annyira izgalmas kérdés hogy jó lenne róla beszélni de olyan hülye vagy hogy nem is értenéd az első szavát se….

2021. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%

10# 30 éve egy pártszövetség vezetője, egy akkori 5-7 százalékos ifjúsági mozgalomból mára csinált egy stabilan 2-2,5 milliós támogatottságú pártot. Egyszer sem esett szét alatta!

15 évet töltött el miniszterelnökként.

Na mutass akárcsak hasonlót ellenzéki oldalon!

2021. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
#12 Mert Felcsútnak nagyon kellett a stadion meg a kisvasút, mi? A fizetésbe azért számold bele az inflációt. Majdnen duplája ma 1 euró, mint Ferkó idejében. Alap élelmiszerek ára duplájára nőtt. Vásárlóereje nincs a magyar embernek, 40 napot kell dolgoznia 1 Iphonért, míg Ausztriában max 10-et legrosszabb esetben is, de inkább kevesebbet. A kórházakat láttad? Aki bemegy, kárhozatra van ítélve itthon. De van aki be se jut és otthon hal meg. Korrupció akkora, hogy hasonló max Burkina Fasoban van. Akárki alármit mond, Magyarország egy depresszív és visszahúzó, regresszív ország, ahol nincs jövője a fiataloknak.
2021. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

12# "A dollár meg euro árfolyam meg annyira izgalmas kérdés hogy jó lenne róla beszélni de olyan hülye vagy hogy nem is értenéd az első szavát se…"

Igen olyan hülye vagyok, hogy közgazdászként végeztem és valószínűleg többszörösét tudom a témáról, mint te.

2021. okt. 8. 18:41
 16/23 A kérdező kommentje:
13# Ne az én hibám, h ilyen ellenzékünk van. Viszont tudok olyat, mondani aki 15 éve van egy folytában hatalmon. Putyin.Ismerős, tudod az orosz diktátor vagy a kínai is hasonló az orbánod meg rájuk akar ütni. Mondjuk meg kell hagyni az alak az már töléletes.
2021. okt. 8. 18:44
 17/23 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, te melyik csőcseléket erősíted?
2021. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
25%
6, akkor nagyon eltérő gondolataink vannak a proliról, ő pont talpig az :D
2021. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Nincs mit csodálkozni. Velejéig romlottak és erkölcstelenek. Az igaz ember a csontjaiban érzi a hazug embert, és megveti.
2021. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%
Sok fidesz-zombi.
2021. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!