Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Értelmesebb Fideszesek, ti...

Értelmesebb Fideszesek, ti elhiszitek ezt a Gyurcsány-show propagandát?

Figyelt kérdés

Amely szerint most már Márki-Zay is Gyurcsány embere, holott korábban még Hollik szerint sem volt az.


[link]



2021. okt. 8. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, ahogy a Fidesz-reklámfilmje mondja, az úgy is van
Nem kell mindent szó szerint venni, ez csak a karaktergyilkolás része
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

A Fidesz hazudott a szavazoi benyeltek. Ennyi.


Eddig az volt hogy Karacsony nyer mert Gyurcsany iranyitja es szinjatek.


MZP meg nem Feri embere ezt minden normalis ember tudja.

2021. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

"Értelmesebb Fideszesek"

Az milyen pokemon?

2021. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen nem, tudjuk hogy csak a birkáknak van kitalálva....
2021. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Én mindent elhiszek amit a Führer mond.
2021. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
A fideszeseknek mindegy, elfelejtik,hogy eddig mi volt, és holnaptól azt szajkózzák, hogy MZP Gyurcsány embere. Nekik csak az számít, hogy mit mondott utoljára a fideszközpont.
2021. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

szerintem azt lenne fontos megérteni ez ügyben, hogy a fideszesek is tudják, hogy ez propaganda, tudják, hogy szélsőségesen primitív szintű és ostoba.

de pont ez tetszik nekik benne, hogy rosszindulatú és gonosz dolog.


szóval olyasmi ez, mint amikor az iskola udvaron egy 6.os terrorizálja az első osztályost.

sokakat felháborít, viszont mások kaján mosollyal nézik az esetet, mert tetszik nekik..na ők a fidesz szavazók.

2021. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
annyira nem bírom ezeket az embereket. azért mert valaki a fideszre szavaz attól még nem egy birka és nem hülye. mindenkinek meglehet a maga véleménye és ezt TISZTELETBE kell tartani. már nagyon elegem van az ellenzéki Marcsi nénikből. ezek az emberek csak egy oldalról nézik a dolgokat és amikor valaki megakarja mutatni a másik oldalt hogy úgy tudjon mérlegelni rögötn ordibálnak meg az ilyen tartalmatlan érvekez hozzák fel mint pl.: úristen orbán csal hülye váltsuk le. ennyierővel én is tudom mondani hogy aki az ellenzékre szavaz az egy mutáns gyíikember. ez sztem egyenesen borzasztó dolog hogy olyan embereket akiket nem is ismertek azokat lehülyézitek mert megvan a maga véleménye. kérlek kérdező és ti is kommenrtelők gondoljátok végig amiket most olvastok. ne csak az legyen mint általában és elolvassátok átse gondoljátok de rögtön úristen ez nem ellenzéki ő bizony egy troll szöveget nyomjátok.
2021. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7:

Én csak azt kérdeztem, hogy pl. te tényleg elhiszed-e azt, amit ezek a propagandafilmek állítanak, amely szerint bárki is jön Orbán ellen, az csakis Gyurcsány embere lehet. Nem volt itt szó hülyézésről, sőt a kérdésben magában elismertem, hogy vannak értelmesebb Fidesz szavazók is. Szóval?

2021. okt. 10. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:
elnézést kérek igazad van csak figyelmetlen voltam az rád nem vonatkozik csak egyes kommentelőkre. nem természetesen nem hiszem el erre is értettem hogy nem tökéletes ugyanis ez a fajt propaganda saját magukat járatjak le
2021. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!