Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Karácsonyt 2-3 hónap alatt...

Ha Karácsonyt 2-3 hónap alatt megkaraktergyilkolták, akkor a pattogó paprikajancsi Márki-Zay-t hány hónap alatt fogják?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Már jövő hétre, meglásd
2021. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
1 hét.
2021. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Valszeg nem sok.


Még el se kezdte de már most megszegte két ígéretét.

2021. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Ő a váratlan húzás, akire a Fidesz nem számít. Meg alapból is annyira jó politikus, hogy szerintem lesz vagy 10 perc is mire földbe döngölik.


Igazából én azt nem tudom, hogy az előválasztáson békén fogják-e hagyni vagy sem. Mert ha mondjuk van valami szaftos infójuk róla amivel nagyot tudnak rajta ütni akkor szerintem simán kivárhatnak hogy hátha megnyeri és csak akkor dobják be róla.

2021. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Ezzel arra akarsz utalni, hogy majd Klárika viszi a zászlót ?

A probléma csak annyi hogy azzal a marék dk rajongóval aki a zászló mögött lesz, maximum a legerősebb ellenzéki párt címért tudnak majd versenyezni.

2021. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Szeptemberben megkérdezték tőle, hogy hogyan akarja megkerülni Gyurcsányt.

Az volt a válasza, hogy szakértői kormánnyal. Azóta is ezen röhögök.


Márki-Zay vagy teljesen hülye vagy hazudik!

2021. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem lesz rá szükség, Dobrev elintézi.
2021. okt. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem igazán sikerült az a “megkaraktergyilkolás” szerintem. Valószínűleg ez a karaktergyilkolás is hozzásegítette valamennyire a főpolgármesterséghez. Egyszerűen olyan szinten egybites, visszataszító ez a fideszbolseviszta kampány amit letolnak az ellenzékiekkel szemben, hogy a jóérzésű emberekben már undort és megvetést vált ki. Van egy véresszájú vén bolseviszta réteg akinek még bejön ez az elemi gyurcsányozás, de ez korlátozott létszámú, így minél többet tolják ezt a szart annál jobban vágják maguk alatt a fát.
2021. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha tudnak akkor mar megtettek volna, ezert probaltak elhallgatni, az nem jott be, most majd kitalaljak, h Gyurcsany embere, Soros embere, homokos, amerikai ugynok, lmbtq blm aktivista, cigany, zsido, vagy barmi amirol ugy gondoljak arthat neki.
2021. okt. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 VZ2 ***** válasza:
62%
Nem fogják, mert nem tudják. Ehhez már kevesek.
2021. okt. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!