Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay tudni véli, hogy...

Márki-Zay tudni véli, hogy melyik fideszes főkutya meleg (mondjuk ezt szerintem mindenki tudja), de nem mondja el, de mindenkiről tud mindent. Lehet, hogy Karácsony is egy ilyen mindenttudos eredményeként lépett vissza?

Figyelt kérdés

Kitudja, hogy milyen infója volt róla 💐

Amúgy nem azért kérdezem, mert zavar, kifejezetten szórakoztat ez a cirkusz.


2021. okt. 8. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
31%

Tudni véli de már nem meri lenyilatkozni miután sorozatban vesztett el pereket rágalmazásért. :)


Szerintem Karinak inkább DK-s vonalról szóltak, hogy a legtöbb amit tehet az, hogy visszalép.


Mert tök érdekes, hogy a legkomolyabb kutatás őt hozza ki győztesnek de mégis a kevesebb ember részvételével készülteket tekintik relevánsnak és az alapján ő lép vissza.


Én nem lennék meglepve akkor se ha kiderülne hogy vagy azért mert esélytelenek érzik magukat országosan vagy épp azért mert nagyon esélyesnek az ellenzék/DK úgy döntött hogy mindenképp Klárikával kell ennek nekimenni és ezért hagyták MZP-t a második fordulóra.

2021. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

"DK úgy döntött hogy mindenképp Klárikával kell ennek nekimenni és ezért hagyták MZP-t a második fordulóra."


Aligha volt ez bárkinek is a döntése, MZP harmadik helyezésére sem ellenzéki, sem fidesz oldalról nem számítottak, szóval valós támogatottsága van. A Karácsony szavazók most dönthetnek MZP, vagy Dobrev mellett.


Eredeti kérdésre válaszolva: Tudni valamit és bizonyítani azt két különböző dolog. Ráadásul ha még bizonyítani is tudja, nem biztos, hogy megtudná úszni rágalmazás ítélete nélkül, mert alapvetően mi köze bárkinek is más magánéletéhez? Ha van esze és bizonyítéka, akkor választások előtt kiszivárogtatja ezeket a stikliket és mossa kezeit.

2021. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!