Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK szavazók miért nem...

A DK szavazók miért nem látják be hogy lehet sokkal jobb politikus Dobrev mint MZP, de Gyurcsánnyal nem lehet legyőzni Orbánt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen 100 milliós kampányt épített Fletora a Fidesz, meg azért ott volt az Öszödi beszéd is, hogy az emberek többsége zsigerből utálja Gyurcsányt, így esélye nincs Dobrevnek, mert szerintem az nyílt titok az ellenzék körében is hogy Gyurcsány az Dobrev.
2021. okt. 9. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

MZPnek is Gyurcsány fog diktálni mert nem lehet más.


Ahhoz nagyon dilettánsnak kell lenni hogy valaki elhiggye, hogy MZP a saját útjait járhatja. Saját parlamenti helyek nélkül csak felírhatja a jegyzetfüzetébe a teendőket!

2021. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy szerintük az embereket már nem érdekli Gyurcsány. Ha kinéznek a kis DK-s buborékukból akkor láthatják, hogy ez nem igaz.
2021. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Nem hiszem hogy a DKnak valaha többsége lesz...
2021. okt. 9. 11:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát a többi pártnak együttesen több embere lesz így már nem fog diktálni Fleto
2021. okt. 9. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!