Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyugdíjasként szeretném...

Ha nyugdíjasként szeretném támogatni anyagilag Dobrev Klára kampányát, mert szimpatikus,hogy női miniszterelnök lenne, közvetlenül a DK-nak kell írnom, vagy valahova személyesen kell mennem a felajánlással?

Figyelt kérdés
Esetleg van irodájuk, ahol ha átveszik az adományokat, személyesen is elbeszélgetnek az emberrel, hogy mi a motivációja, miért adja, esetleg szeretne ezért később valamit, ha nagyobb összegről van szó?
2021. okt. 9. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Csak utald át nekik a 80 kilót, amit most kapsz prémiumként. Írd be a közleménybe, hogy L'oreal, mert megérdemlem...
2021. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne habozz, és írasd mindened a böszmére!
2021. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Klárika mindenkit...szeret.
2021. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
A férje milliárdos, ha jól tudom, szóval nem szorul rá a te nyugdíjadra XD
2021. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nocsak. A rezsicsökkentés ennyire hatékony volt, hogy a kisnyugdíjból még Klárika kampányára is futja?:-D

Szerintem vidd be a legközelebbi pártirodába, ott majd segítenek (vagy még többet is).

2021. okt. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy boritékban dobd be az Apró-villa postaládájába, csak sokat ne időzz ott mert rontod a látványt a viseletes nyugdíjas gönceiddel. Meg ne fogdosd össze a drága kerítést.
2021. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnállak, hogy ennyire buta ember vagy.
2021. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!