Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amennyiben Márki-Zay Péter...

Amennyiben Márki-Zay Péter elveszíti az előválasztás második fordulóját is, támogatni fogja az ellenzék munkáját a továbbiakban, vagy nem fogadja el az eredményt, és áskálódik majd a többiek ellen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban csak a szarkavarást tolta, a minap még hazudott is, nem keresték meg Karácsony Gergelyt Dobrevék, hogy lépjen vissza. Amennyiben vereséget szenved, el fogja majd fogadni ez az öntelt alak az eredményt, vagy a partvonal mellől fikázza majd a többieket?
2021. okt. 9. 13:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#9 De továbbjutott a 2. fordulóba, míg ketten kiestek, hogy lehet erre azt mondani hogy elveszítette? Ráadásul most lesz a 2. forduló aminek a végén hirdetnek győztest, előtte nem lehet elveszíteni valamit... Ne mond már hogy tényleg ilyen buta vagy
2021. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11 Ha egy torna első meccsét elveszíted, akkor azt elveszítetted. A torna végső eredményéről nem írtam, hanem feltételes módba tettem. Az első meccs már történelem.


De túl van ragozva, megkaptuk a választ.

2021. okt. 9. 13:36
 13/18 anonim ***** válasza:
#10 Igen, ha vége a meccsnek, elveszíted. DE ITT MÉG NINCS VÉGE, mit nem értesz ezen? Van egy félidei állás, ami a kieső jelöltek szavazóinak másodlagos preferenciái alapján lazán felborulhat. Pont az a lényege a 2 fordulós választásnak, hogy nem ilyen egyszerűen dől el a verseny, hogy egyszer szavazunk és aki akkor a legtöbbet kapja, puff, az nyer. Semmit nem tudsz a két fordulós választásról, itt az első forduló végén továbbjutók vannak, nem győztes meg vesztes...
2021. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az előválasztás első fordulója már lezárult. Annak a meccsnek már vége. Az volt az odavágó, most jön a visszavágó. Ez nem egy meccs két félideje, ha ugyanazon meccs lenne, továbbra is öten lennének.
2021. okt. 9. 13:39
 15/18 anonim ***** válasza:
#12 Egyébként persze hogy elfogadja, többször megerősítette már interjúkban is, vitákban is, hogy ha Dobrev nyer, természetesen beáll mögé, ahogy mindenki más.
2021. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"7 Úgy nyert Hódmezővásárhelen, hogy minden párt támogatta. Az előválasztás első körét pedig elveszítette."


Ennek az ellenkezőjét nem állítottam én sem. Azt viszont szintén állítom, hogy Márki-Zay költötte a legkevesebb kampánypénzt az előválasztás során.

De teljesen mindegy, mert nem vesztette el a második fordulót, akkor vesztette volna el, ha be sem került volna.

2021. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, hogy a második fordulót vesztette el. Azt feltételes módba tettem, és feltettem egy kérdést, amire már rég megkaptuk tőletek a választ. :)
2021. okt. 9. 13:46
 18/18 anonim ***** válasza:

15. "Egyébként persze hogy elfogadja, többször megerősítette már interjúkban is, vitákban is, hogy ha Dobrev nyer, természetesen beáll mögé, ahogy mindenki más"


Meg azt is mondta többször, hogy visszalép. Még meg sem választották, máris hazudozik. Remélem meg sem választják

2021. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!