Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki Zay szerint a fél...

Márki Zay szerint a fél kormány meleg???(!!!)

Figyelt kérdés

Az egyik legfrissebb interjúból:

"Juhász ezen a ponton közbeszólt: „Azt nem tudjuk, hol van a legtöbb meleg”. Ezután éles szóváltás következett:


MZP: De tudjuk, ezt tudjuk.

Juhász: Te tudni véled.

MZP: Nem, én tudom.

Juhász: De bizonyítani is tudnád?

MZP: Nem. Én azt is tudtam, hogy Szájer József meleg. Nyilvánvalóan nem beszéltünk róla, amíg ez nem derült ki róla. De ettől még mi tudjuk.


Azt is tudjuk, hogy a fél kormány meleg.

Pontosan tudom. Nem én fogom őket leleplezni, valaki más megteszi”


Hódmezővásárhely polgármestere rátett még egy lapáttal: „Éppen ezért, bár tudom, kik a melegek, tudom, ki a fiúbarátja az egyiknek, például, a kormányban, az egyik legfontosabb miniszternek a fiúbarátjának a nevét is ismerem, én nem fogom ezt nyilvánosságra hozni. Anonim módon elmondhatom, hogy az egyik legfontosabb és leghomofóbabb kereszténydemokrata politikus meleg. Anonim módon elmondhatom. Ha majd ő kiáll vele és elmondja, vagy


ha majd lebukik, mint Szájer József, akkor mindenki más is tudni fogja.

Addig csak én mondom neked, anonim módon.”

Szerintem UNDORÍTÓ...

Komolyan szégyen ez az ember!!!

És ő az ellenzéki oldalon a menő???



2021. okt. 9. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Fidesz Fájront!
2021. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
83%

Na, átállt a gépezet MZ lejáratására :D

Hiányolom már a Karácsony alkalmatlan típusú kérdéseket.

2021. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát meleg, meg pedofil botránya is csak a fidesznek volt. 🤣🤣🤣
2021. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Kit erdekel, hogy ki a meleg es ki nem?! :) LMBTQ civil szervezettel van csak a baj es a Hold udvaraval, mert rettenetes szarkeverok es ugy akarnak beleszolni a nagypolitikaban, hogy kozben csak egy civil szervezodes.


Meleg emberekkel semmi problemaja nincs a kormanynak, csak az ilyen hivalkodo bugrisokkal amit az LMBTQ kepvisel es amilyen emberekkel veszik korbe magukat.

2021. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

5# egyetértek!

Pontosan ezért UNDORÍTÓ, amit Márki művel...és ugyebár a múltkor Orbán Viktor fiát is " megtalálta".... rohadt szemét!!

2021. okt. 9. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Heterok sem foglalkoznak a nemisegukkel, mindenki eli a sajat eletet ... melegeket, vagyis a divat melegeket miert csak a szexualitasuk jellemez? Nekik csak errol szol az eletuk? :))) Tok vicces!!!
2021. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor a szemét!
2021. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
kérdező, te egy fideszes ratyi vagy? :D
2021. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolom MZP a kilencvenes évek Kacsa magazin színvonalára jutott el ezzel a "fél kormány meleg" szintű lebegtetéssel.Még azt mondom ha a néhai Terry Black jönne ezzel nem csodálkoznék,de egy miniszterelnök aspiránstól sokkal többet várnék.Az effajta ellenőrizhetetlen bemondások nem komoly politikusra vallanak.Csak saját magát égeti MZP de hát ő tudja.
2021. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a kormány nem lenne ennyire meleg-ellenes, akkor nem szónék egy szót sem. Na, de így....menjenek a FENÉBE EZ ILYEN KÉTSZÍNÜEK !
2022. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!