Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A MZP hívők tényleg azt...

A MZP hívők tényleg azt hiszik, hogy ha MZP lesz a miniszterelnök, akkor egyből kolbászból lesz a kerítés?

Figyelt kérdés
A MZP szektás kívők tényleg mindent elhisznek neki? Ennyire ostobák?
2021. okt. 9. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%

Az MZP hívők azt gondolják,hogy MZP alatt lesz egy Fidesz ideológiájú kormányzás, csak "korrupciós vadfahajtások",lopás nélkül.



Erősen tévednek ebben.

2021. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ki mondta,hogy "egyből kolbászból lesz a kerítés" ??


Hiteles forrást kérek!!

2021. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nem.

Én MZP hívő vagyok a te szavaiddal, de szerintem bármilyen tehetséges is lesz egy új kormány, amíg ebből a szarból nem várat hanem egy viskót építenek, az még legalább 10 év. És ez nem azt jelenti, hogy Nyugati szintet fogjuk elérni, hanem kimászunk a létminimum alól.

Nekem meg nincs még 10 évem az életemből, és nincs is értelme, mert minek, ha Nyugat már készen van, itt van mellettünk és lehet menni?

Szóval nekem mind1, én akkor is kimegyek ha MZP nyer.

2021. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

Ez MZP-hívőknek láthatóan semmi igényük nincs, nekik az is jó, hogy MZP a fidesz számos döntésével egyetért, és a fideszes adórendszeren sem változtatna.


Nekik egy a fontos, hogy valami outsiderre szavazzanak. Ők sem tudják megindokolni, miért szavaznak rá, csak általánosságokkal dobálóznak, semmi konkrétum.

2021. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 molnarmarcell21 ***** válasza:
85%
A Fidesz-hívek azt hiszik, hogy már most kolbászból van a kerítés.
2021. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Akkor írj már a fidesztől valami konkrétumot,amivel választást szeretnének nyerni.Mert csak a Gyurcsányozás megy 1000el,mindenki Gyurcsány embere.Szóval ez a nagy konkrétum a fidesztől??

11 év alatt mivel lett itt jobb??

2021. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy egyből kolbászból lenne a kerítés. Ki gondolt ilyet, vagy ki mondott ilyet, honnan szedted ezt?

Vele úgy gondolom, hogy egy becsületes, valódi változást akaró ember lenne a miniszterelnökünk, hosszú távon ezzel nem hinném, hogy rosszul járna az ország. Végre megszűnhetne ez a jobb-bal közötti éles megosztottság is.

2021. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt. Következő kérdés?
2021. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit mindig eláll a szavam, amikor egy fideszes elvakultsággal vádolja az ellenzéket. A sákreválá nojti legyen veled!
2021. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ettől a szerencsétlen félkegyelműtől kértem egy forrást,ahol az mondta valaki is,hogy egyből kolbászból lesz a kerítés,de erre is képtelen.

Ilyenek a fideszesek,vagy bérkommentelők,vagy meghitt hazudozók.

2021. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!