Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak a sváb származásúa...

A Jobbiknak a sváb származásúakkal is baja van?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 20:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Egyetlen származású emberrel sincs baja pusztán a származása alapján.
2010. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Hááááááát!

Akkor a sváb származásúakról is úgy vélekednek,mint (helyesen) a zsidókról és cigányokról?

2010. szept. 1. 20:52
 3/30 anonim válasza:
91%
nem, ez a média átka. Úgy állítják be a Jobbikot mint egy fasiszta párt! Csak azért mert szélső jobb oldali és anno Hitler pártja a NSDAP is szélső jobb oldali volt. a bal oldal lényege hogy inden változtatást lassan végeznek el. a jobb oldal pedig radikálisan változtat egyik napról a másikra. a szélső jobb oldal pedig még radikálisabb. DE NEM RASSZISTA! Hidd el úgyanúgy elítélik a magyar bűnözőt mint a cigányt. A Jobbik azon akar válzotatni hogy a cigányoknak, És kimondottan a cigányoknak van megélhetési bűnözés és egyebek. Az a baj hogy ebben az országban a cigányok már lassan egyenlőbbek az egyenlőnél. Ezen próbál változtatni a Jobbik! A Sváboknak amennyire én tudom nincsen megélhetési bűnözés és egyebek :) Remélem tudtam segíteni! :)
2010. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
hát mondj olyan embert magyarországon,aki nem kisebbség,és semmi,de tényleg semmi baja nincs a cigányokkal.ez nem a jobbikosok miatt van,nemtudom honnan jött neked.amúgy én pártatlan vagyok,mielőtt még mást gondolnál
2010. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
22%
A Jobbiknak csak a zsidókkal és a cigányokkal van baja! A megoldásai pedig kirekesztők,rasszisták!
2010. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én sváb származású vagyok,eddig rájuk is szavaztam,és ha elítélnek,akkor nem szavazok rájuk.Ezért kérdeztem!
2010. szept. 1. 21:00
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj az én anyai nagyapám félig sváb volt és én is Jobbik szimpatizáns vagyok az apai ágról nem tudok semmit.Sok sváb vált már magyarrá a történelemben.A Jobbikban Lenhardt Balázs és Sneider Tamás is sváb származású. Honnan veszed ezt a baromságot?
2010. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%
akkor ne szavazz,és kész!engem se érdekel már,hogy ki van hatalmon,vagy akármi.jó most tuti leoltotok,de én nem értek a politikához,és ezért nem megyek el szavazni.azokat utálom a legjobban,akik tök hülyék mindenhez,politikához se értenek,de azért istenítik az egyik pártot,és arra szavaznak.aki nem ért hozzá,ne szóljon bele!
2010. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%
Mondj egy olyan embert, akinek nincs baja a Jobbikkal!
2010. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
19%
akivel nincs baja a Jobbiknak*
2010. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!