Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter tényleg a...

Márki-Zay Péter tényleg a Fidesz beépített embere lehet?

Figyelt kérdés
Mégis miért akar egy jobboldali ember az ellenzék miniszterelnök jelöltje lenni? Nekem nagyon gyanús.

2021. okt. 9. 21:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Jakab miért akart?
2021. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
Mert hataloméhes, és a Fideszben nem kell, így csak ez a választása maradt.
2021. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jakab becsicskult a DK-nak a hatalomért, ő csak a vidéki proli szavazókat rángatja be a közösbe, ez tiszta volt kb. az elejétől fogva.
2021. okt. 9. 21:50
 4/24 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is az a gyanúm, hogy itt valami nagy átverés van.

Előző fordulóban Karácsonyra raktam, most pont ezért Dobrevre fogok.

2021. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Csakis...🤦🏻🤦🏻
2021. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
MZP teljesen nyilvánvalóan nem a Fidesz embere. Ha meghallgattad volna néhány beszédét, akkor látnád, hogy igazam van. Körülbelül annyi közös van bennük, hogy mindkettő jobboldali (bár a Fidesz sok mindenben inkább csak a nevében). MZP viszont hajlandó lenne kompromisszumokra is, a parlamenti támogatásért pedig szüksége is lenne rá. De így lenne ez szép, azt hiszem épp elegünk volt már az alkalmazkodáshoz legkevésbé sem képes Fideszből. A jobb és baloldal összefogójaként MZP tökéletes jelölt.
2021. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20%

A kérdés jogos. Márki-Zay saját bevallása szerint Orbán-rajongó volt, 1998-2002 között vérfideszes, de nem sikerült bekerülnie a szűkebb körbe. A fidesznek nem kellett, így az ellenzéki térfélen próbál érvényesülni, mert máshol nincs rá lehetősége. Egyébként nagyon sok mindenben egyetért a fidesszel, ugyanolyan konzervatív. Aki változást akar,nem szavaz rá, mert a fidesz meghosszabbodása lenne az ő kormányzása.


De ez csak feltételes mód, mert meg sem választanák miniszterelnöknek. Le akarja váltani Gyurcsányt, így a DK frakciója biztosan nem szavazná meg az Országgyűlésben a miniszterelnöki kinevezését.

2021. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

Minden estre Oszkó Péternek már marhára elege van belőle: (futóbolond = MZP)


Oszkó Péter

Személy szerint ráadásul azok után, hogy 2009-ben én magam csaptam agyon mindenkit, aki sanda szándékkal közelített a közpénzek felé, majd 2010-től évekig hallgathattam Budai Gyula rágalmait és az ügyészség vegzálásait, akik minden egyes általam aláírt papírt egyenként nyálaztak végig, amíg belátták, hogy nincs mivel támadniuk, felháborítónak tartom, hogy ennek a futóbolodnak az elmaradt elszámoltatásról szóló alantas rágalmai folyamatosan megjelenhetnek és annak még bárki nyilvánosságot ad. Az ellenzéki oldal politikai minőségére nézve kínos, hogy ez az ember nem, hogy ilyen interjúkat adhat, de még versenghet is a miniszterelnök-jelöltségért. Ezzel az erővel Budai Gyulát is meg lehetne próbálni eladni az ellenzéki megújulás kulcsfigurájának, nem lenne nagy különbség (ő legalább a gyerekbántalmazást nem próbálta propagálni).


[link]

2021. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Na már be is indult a gépezet ellene, nem csodálom, a helyetekben én is kezdenék fosni tőle. :D
2021. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Jobb oldali beállítottsàgú vagyok, de leginkább bizonytalan. Hogy mi bajom a fidesszel? Hát nem is tudom… mondjuk, hogy lopnak, hogy urizálnak, korruptak, hazugok, katasztrófa, amit az oktatással csinálnak, vadászati kiállítást rendeznek, állami pénzen botlábú focistákat tömnek ki, szarnak a természetre, családbarátok csak épp a nőkre és a gyerekekre szarnak…
2021. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!