Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik most azon élcelődnek,...

Akik most azon élcelődnek, hogy kikapott a magyar válogatott, azok szerint Gyurcsány alatt jobb volt?

Figyelt kérdés
Nem unalmas még az állandó károgás? A fejlődést észre kell venni, az EB alatt is milyen büszkék lehettünk kétszer is!

2021. okt. 10. 09:16
1 2 3
 11/26 Haburc ***** válasza:
0%
Ha ez kell a magyar népnek, legyen! Sokan nem tudják, főleg a mai fiatalok, hogy ez mit művelt 2006-ban, és ez csak 1-2 dolog a sok közül. A dolgozó embereket, családokat lehetetlenített el!!! Ezt bezzeg elfelejtik. Sajnos az ellenzéket Ő mozgatja a háttérben. https://www.youtube.com/watch?v=pnpfp2X2SgY
2021. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
11 - féltek fidernyák, rettegtek egy olyan alaktól, aki 12 év óta egy senki - de ti valakit "rettegtetek" belőle!
2021. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a magyar foci, mint a magyar kormány: iszonyúan sokba kerül, de sz@rt sem ér!!!
2021. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Haburc ***** válasza:
4%
11-es vagyok. Nem érdekel, ki mit gondol. Akkor én már keresőtevékenységet folytattam, le voltam döbbenve, hogy mennyit levontak abból a kis fitymók fizetésből is. Amíg ez a majom Gyurcsány irányítja az ellenzéket, addig a Fideszre fogok szavazni.
2021. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 hypno ***** válasza:
100%

#14


Téged nem érdekel ki mit gondol...engem meg az nem érdekel hogy melyik ordánista bolsi mit hazudik az ellenzékről.

2021. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Haburc ***** válasza:
67%
Annyira véditek ezt a féreg Gyurcsányt, nm tudom mivel szolgált rá. Legyen benne örömötök. Csak majd gondoljatok arra is, hogy ha az ellenzék nyer, vissza fogja fizettetni kamatostul a csokkot, majd megint ugyanazt fogják művelni, mint 2006-ban. Akkor tényleg nem lesz semmiféle jövőképe az embereknek.
2021. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 hypno ***** válasza:
100%

#16


A franc se védi. Csak éppen a hazug bolsevik propagandát sem szopjuk be kritika nélkül.


Ha Orbán marad, ki lesz a következő csoport akit bűnbaknak kiált ki és megaláz? Eddig voltak a rendvédelmisek, a rokkantak, a trafikosok, a vendéglátósok akik játékgépet üzemeltettek.

Eddig voltak a rendvédelmisek, a rokkantak, a trafikosok

2021. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

" vissza fogja fizettetni kamatostul a csokkot, majd megint ugyanazt fogják művelni, mint 2006-ban. "

Ti deliriumban már ilyeneket hallucináltok?

2021. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Haburc ***** válasza:
0%
Nem halucináció. Kijelentette, hogy ha hatalomra jutnak, ugyanúgy megszorításokra lehet számítani, meg el lesznek számoltatva. Ezt is kinézném belőle. Ez nem csupán fideszes propaganda. Az lehet, hogy kicsit eltúlozzák a dolgot a kampányolás végett, de volt alapja, nem?
2021. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Haburc ***** válasza:
30%
Ezek hogy tetszenek? https://www.youtube.com/watch?v=n200F8kW4-o vagy ez a kijelentés https://www.youtube.com/watch?v=q1jlDQqJD8Y. Ezeken nincs mit félreérteni. Ennyit az ellenzékről!!!
2021. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!