Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki ez a Márki Zay Péter,...

Ki ez a Márki Zay Péter, érdemes rá szavazni?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam elmegyek erre az előválasztásra, de Gyurcsánynéra biztos nem szavaznék, a másik ez a Márki Zay én őszintén nem ismerem, csak itt a faluban mindenki megy és mondják hogy erre a Márki Zay Péterre kell, tényleg olyan jó? ki ez?
2021. okt. 10. 11:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
46%

#9

Az egyik legbecsületesebb?

Ahhoz képest hogy nincs nagy politikai múltja, szerintem nem kevés dolog derült ki már róla.

A feleségével közös cégükkel kapcsolatban és volt valami önkormányzati lakás ügylet is ami a nevéhez fűződik.

Értem én,hogy ez "jónak számít"

De komolyan ez lenne a legbecsületesebb hozzáállás?

Nincs helyette jobb opció,de őt sem nevezném a nagy lehetőségnek.

2021. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
70%
#31: A válaszodból ítélve nem tudod pontosan, hogy mi volt, csak hallottál valamit, aminek nem is néztél utána, illetve nem győződtél meg róla. Ez így csak üres vádaskodás.
2021. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#32

Amit interneten találtam.

Néhány cikk az esetekről.

Talán nem voltam elég alapos,de nem hiszem,hogy bárki is heteket, hónapokat áldozna az életéből arra,hogy ettől mélyebben beleássa magát politikusok életébe.

Ha a nap 24 órájában ezzel foglalkoznék is sok lenne az ellentmondás velük kapcsolatban.

Egyébként,ha neked vannak "bizonyítékaid" szívesen olvasgatom.Meggyőzhető vagyok észérvekkel.

Nekem ez kicsit olyan egyébként,mint amikor én ,mint munkavállaló egy önéletrajzzal a zsebemben megpályázok egy állást.

A munkáltató nem fog heteket eltölteni azzal,hogy ha velem kapcsolatban kétes információk birtokába jut,hogy kiderítse az igazat.

Egyszerűen olyat választ, akinek jobb a híre.

Természetesen lehet ez jobb és rosszabb választás is.

Csak azt szerettem volna ezzel mondani,hogy szomorú,hogy nincsenek olyan politikusok, akiknek ne lennének zűrzavaros ügyei.Nem azon kéne töprengenie az embereknek ,hogy melyik lenne a jobbik rossz.

2021. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

#33: Abban egyetértek, hogy a legjobb, ha fel sem merül semmi. De amikor valakit megvádolnak, még egyáltalán nem biztos, hogy van valóságalapja.

A feleségével kapcsolatos vállalkozásról szóló vádakról például bebizonyosodott, hogy nem igazak, a rágalmazás miatt büntetést is kiszabott a bíróság:

[link]


Az ingatlanügyletekről szóló történésekről nem hallottam, most rákerestem, de semmit sem találtam erről. Viszont gyanítom, hogy ha lenne valóságalapja, akkor a Fidesz sajtó (és nem csak) már tele lenne vele.

2021. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Én nem erre a babás esetre gondoltam.

Az elmúlt évek beszámoló adatait (nyilvános) vetették össze az általuk megadott levezetett szülések számával.

Nagyjából a fele nem bevallott jövedelemnek tűnik.

Az volt a védekezés,hogy sokat ingyen vagy kevesebbért csináltak.

Szerintem a mai világban ez nem hihető kategória.

A másik ügy pedig egy önkormányzati lakás jogszabály ellenes bérleti szerződés meghosszabbítása ,majd értékesítése áron alul egy ismerősének.

Ez sem egy egetverő bűn,de egy őt támogató személy lánya vette meg.

Egy ember minél nagyobb hatalomhoz jut, annál nagyobb stikliket tud megtenni.

Eleve az ilyen pozícióban lévő embereket nem is mentelmi jogokkal meg előnyökkel kellene "támogatni", hanem pl a katonai bíróságok mintájára sokkal szigorúbban megítélni.

2021. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!