Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki ez a Márki Zay Péter,...

Ki ez a Márki Zay Péter, érdemes rá szavazni?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam elmegyek erre az előválasztásra, de Gyurcsánynéra biztos nem szavaznék, a másik ez a Márki Zay én őszintén nem ismerem, csak itt a faluban mindenki megy és mondják hogy erre a Márki Zay Péterre kell, tényleg olyan jó? ki ez?
2021. okt. 10. 11:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Kell?? Arra szavazz akire TE szeretnél:)
2021. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 hypno ***** válasza:
93%
Polgármester Hódmezővásárhelyen.
2021. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
24%
Nem érdemes...
2021. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
22%
Nem érdemes. A fidesz nagyon sok döntésével egyetért. Saját bevallása szerint Orbán-rajongó volt. Csak a fidesznek nem kellett, így az ellenzéki térfélen próbálkozik.
2021. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%
Talán ő a legesélyesebb a 22-es választáson Orbán ellen, szóval érdemes SZERINTEM.
2021. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 B.112-es ügynök ***** válasza:
69%
Csak rá érdemes!
2021. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
14%
Én tanár vagyok egy iskolában itt mi ket utasítottak hogy menni kell rászavazni. Azt tudtam hogy bármilyen választás van a fideszre kellszavaznom ha meg akarom tartani az állásom de hogy az elkenzéki előválasztáshoz mi közünk? Na mindegy.
2021. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%
Ha kormányváltást szeretnél, mindenképpen érdemes
2021. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%

MZP jelenleg az egyik legbecsületesebb ember a jelenlegi politikai palettán. Alapvetően jobboldali konzervatív, viszont társadalmi tekintetben több dologban is kifejezetten liberális. Ha kormányon lenne, egy olyan közös program végrehajtását vállalta, amiben több zöld és baloldali elem is benne lesz, így a baloldali szavazóknak is jó választás lenne. Ő az, aki képes összefogni az embereket.

Szlogenjében is így fogalmaz: nem jobbra, nem balra, csak felfelé.

2021. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudja összefogni az embereket, Gyurcsánynak is hadat üzent. Így meg sem választaná az Országgyűlés miniszterelnöknek, a DK frakciója nélkül kormányozni sem tudna. Káoszba fulladna vele a kormányzás.
2021. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!