Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a volt Fidesz...

Mit gondoltok a volt Fidesz miniszter véleményéről az előválasztásról?

Figyelt kérdés

Pálinkás József volt Fidesz oktatás miniszter, MTA exelnöke: "Magyarország most szelíd határozottsággal közli a kormánnyal, hogy a nép szolgálatát várná el tőle, nem a saját hatalma és vagyona gyarapítását.."


[link]



2021. okt. 10. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy túlságosan bepálinkázott!! 🤣
2021. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hu ezt jól meg aszontad neki. Valami érdemi megjegyzés esetleg?
2021. okt. 10. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Pont azt, amit te gondolsz a volt mszp-s házelnök véleményéről.

[link]

2021. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
:)
2021. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Honnan tudod mit gondolok?

Amikor még azt sem fejtettem ki hogy erről mit.

Így elég gyenge előítélet amit írsz.

2021. okt. 10. 16:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja. Kiírsz egy "kérdést" arról, hogy egy volt fideszes fikázza a fideszt, de ha mutatok példát a másik oldalról, akkor én vagyok előítéletes.

Akkor a kérdésre a válasz: telibetojom Pálinkás véleményét.

Na és te mit szólsz Szili véleményéhez?

2021. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os ez is egy vélemény tiszteletben tartom.

Bár sokat elárul rólad vagy arról az oldalról amit képviselsz itt. Talán ha nem telibetojnák az emberek véleményét a fideszesek akkor egy jobb országban élhetnénk.

2021. okt. 10. 17:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Várjuk ki a végét, mert ha nyer MZP akkor lehet mondani, hogy volt itt bármiféle protest szavazat az eddigi 30 év ellen de nekem van egy olyan sejtésem, hogy sima Dobrev győzelem lesz és pont azért lépett vissza Karácsony hogy ez be legyen biztosítva.
2021. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szegény Kari nem nagyon tud jót csinálni. Ha versenyben marad akkor is Dobrevnek segít ha visszalép akkor is... óriási:)
2021. okt. 10. 17:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os: Szili K. egy professzionális politikai prostituált: amikor lejárt a lemeze az MSZP-ben, akkor el kezdett Orbánhoz dörgölőzni.

Szili K. az a kategória, akit nem a szilárd elveik vezérelnek, hanem a pénz, amiért mindenre képesek: Dúró, Volner, Boros stb. stb.

Tök mindegy, hogy Szili K. mit mond!!!

2021. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!