Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony miért lépett vissza...

Karácsony miért lépett vissza ha lényegében véve a Momentumon kívül senki se állt be MZP mögé?

Figyelt kérdés

Tudom villamos(közvélemény kutatás ) DE [link]


Így nézve meg ezzel a visszalépéssel nem pont Dobrev esélyét növelte?



2021. okt. 10. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Mert szerinte is MZP-nek van a legnagyobb esélye legyőzni Dobrevet majd Orbánt.
Mert szépen megkérték erre, hogy Dobrev nyerhesse az előválasztást.
Más indoka volt, hozzászólásban elmondom.
Fideszes vagyok, csak röhögni jöttem. :)
50 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Csak ő tudja miért.
2021. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert Budapesttel akar foglalkozni továbbra is.
2021. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

De igen, és Márki-Zay taktikai analfabétának bizonyult. Neki az lett volna az érdeke, hogy a baloldali szavazatok osztódjanak. Így viszont a legtöbb Karácsony-szavazó Dobrevre szavaz, amivel Dobrev esélyei nőnek.


Karácsonyt senki nem követte a jobboldalra. Sem a pártja, sem a szövetségesei.

2021. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Karigeri ez után B-s jogsit akar, és angol nyelvvizsgát, ezért nincs ideje holmi miniszterelnöki délutánokra.
2021. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem lép vissza, akkor is harmadik lett volna és akkor az orra alá dörgölhették volna, hogy miatta vesztette el az ellenzék 2022-ben a választást. Ezt meg nem akarta magára húzni.
2021. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Mert gyenge, mint a harmat. Szakmailag és emberileg is. Nem tudom az ilyen minek megy politikusnak.
2021. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
34%

Tessék, itt elmondja ő maga. Nem olyan hosszú.

https://www.youtube.com/watch?v=gGgLg86Iu98

2021. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 18:23

A politikusok mindig a színtiszta igazat és valót mondják. :) Sose tennének olyant, hogy az érdekeik mentén próbálnák a valóságot megmagyarázni. :)


De most komolyan szerinted tényleg van esélye MZP-nek Dobrev ellen az előválasztáson?

Mert a Jakab+Fegyőr+MZP együtt hozott annyi szavazatot mint Dobrev magában és van egy olyan sanda gyanúm, hogy az MSZP-s nyugdíjasok nem MZP-re fognak szavazni, sőt még a Jobbik és Momentum mozgósító képessége is kétséges.

2021. okt. 10. 19:46
 9/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%
Vagy elhiszed neki vagy különféle elméleteket gyártasz, más opció nincs. Én maradok a hivatalos, dokumentált változatnál, arra lehet hivatkozni.
2021. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Most feltételezve, hogy nem teljesen hülyék vannak Karácsony stábjában az előválasztás eredménye sok mindenre fog tudni választ adni.


Ha nyer MZP akkor mondhatjuk hogy segítette őt a visszalépés.


De ha simán kikap akkor meg vagy hülyék dolgoznak Karácsonyéknál vagy így adták át a helyet Dobrevnek.

Mert azért szerintem egy esetleges MZP visszalépés után Gerinek könnyebben meglehetett volna az a hiányzó 7-8% mint MZP-nek a hiányzó 14-15%.

2021. okt. 10. 20:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!