Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban jobban élnek az...

Valóban jobban élnek az emberek most a Fidesz korszakban, mint a Gyurcsány kormányzása alatt?

Figyelt kérdés
Én és családom, szüleim mind jobban élnek most, Gyurcsány után hosszú ideig állásom sem volt, most több lehetőségeim lenne, szüleimnek is több a nyugdíj, valahogy mintha jobban élnek most az emberek is...
2021. okt. 10. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Jobban élnek az nem vitás de a mérce nem Feri hanem az Osztrákok, attól meg még messze vagyunk.
2021. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Jobban élnek.

Ezt főleg a szüleimnél látszik, pedig ugyanazon a helyen dolgoznak.

Gyurcsány idejében a egy belföldi wellness hoteles nyaralás luxusnak számított volna nekik, de ma már simán megengedhetik.


Gyurcsány idejében létezett az a fogalom is,hogy diplomás munkanélküliség.Mára már nem nagyon jellemző.

2021. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Klárival még jobban fogunk élni, remélem.
2021. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
A tömeg hogyan él, nem tudom. Én, rosszabbul.
2021. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem lett jobb, pedig tisztességesen dolgozom, és tanultam. A fizetésem javult, de nem a Fidesz miatt, hanem mert képeztem magam, és lett 15 év munkatapasztalatom. Viszont a pénzem vásárlóértéke csökkent, hiába keresek jobban, a betéti kamatok nagyot zuhantak, az ingatlanárak az egekbe szöktek 6 év alatt, a magánnyugdíjpénztárakat, lakáskasszákat elkaszálták, a panelprogramokat leállították, pedig nagyon fontos lenne, az utak állapota és a tömegközlekedési járművek állapota országos szinten siralmas... lehetne még sorolni.
2021. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Jobban élünk.
2021. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Én, a családom, az ismerőseim közül minimza 70-80 százalék jobban él. Nyilván nem egyformán jobban, de a legkevésbé jobban is érezhető!!
2021. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Sokkal többet tudok vásárolni, ugyanazért a munkáért kapot fizetésért.

Nyilván összetett a dolog es nem csuppán Viktornak köszönhető de tény, hogy az is benne van hogy nem qrta el mint Feco.

2021. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érezhetően jobban élek.
2021. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobban élünk, de élhetnénk sokkal jobban is ezekkel a lehetőségekkel. A környező országok lassan mind leköröznek minket.
2021. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!