Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay nem ígéri, hogy...

Márki-Zay nem ígéri, hogy kicsit túl sok társadalmi csoport érdekeit fogja majd képviselni?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy alapvetően jobboldalinak tartja magát, de akkor miért ígér a zöldeknek, liberálisoknak is mindent? Ennyiféle nem lehet egy ember, előbb-utóbb dönteni kell mit akar.

Én amúgy támogatnám őt, de ha nem tudja garantálni, hogy egy karakteresen jobboldali politikát folytat, akkor ez felvet bennem kérdéseket. Igazából ez a bajom az ellenzéki együttműködéssel, hogy túl törékenynek tűnik a kormányzáshoz.



2021. okt. 11. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Az az érzésem, a lendvai utcában a főnökeid túltolják ezt a témát.

Ha találkozol velük, kérlek jelezd, esztésre állnak.

2021. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Oldaltól függetlenül minden magyar embert szeretne képviselni.
2021. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a megközelítésed kérdező, és még sok másnak is..

Itt most nem az a lényeg, hogy ki milyen oldalon van, vagy mit képvisel hanem a jelenlegi kormány elküldése oda ahová való.

Ehhez pedig felül kell kerekednünk a pártpolitikán és arra az oldalra álljunk aminek országosan többsége van, és ha ez most épp a bal/jobbközép akkor arra..


Érthető, hogy egyikünknek a zöld politika a fontos, másiknak a liberalizmus, harmadiknak a nemzeti értékek de ha nem tudunk kilépni ebből akkor Orbán győz és egyik program sem valósul meg.

2021. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

olyan mint Orbán, ne azt figyeld amit mond, hanem amit csinál.

Most igér, majd ellop, pont ugyan olyan hataloméhes...

2021. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4. A jobb-bal centrum a legkevésbé elkötelezett szavazótábor, ha annak bizonyul épp a saját szavazói fogják elküldeni. Továbbá, mivel nincs parlamenenti többsége a háta mögött mint Viktornak, ha akarna se tudna olyan politikát folytatni.

Szóval, "csak felfelé" :)

2021. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem vannak kifogásaim a jelenlegi kormánnyal szemben, éppen ezért gondolkozom, hogy Márki-Zayra szavaznék. Maga a személye szimpatikus számomra, de ha a DK-s, Momentumos elképzeléseket is beviszi a kormányába, az nem fog tetszeni.
2021. okt. 11. 18:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!