Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek? MAKE LOVE...

Mi a véleményetek? MAKE LOVE NOT WAR! Tehetünk trianon ellen háború nélkül?

Figyelt kérdés

Magyar fiatalok! Csináljunk 8-10 gyereket mint a cigányok és 1-2 generáció múlva a magyarok lesznek többségben a Kárpát-medencében! Ne feledjétek a koszovói albánok is így tudtak elszakadni szerbiától, a nagyobb népszaporulat miatt a kisebbségből többség lett.

Persze fontos lenne a magabiztos, érdekérvényesítő magyar nemzeti (kül)politika és diplomácia is!


2010. szept. 2. 00:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%

Kedves egészségedre.

Majd ha megnyerem a lottót, hogy legyen pénzem eltartani őket.


Bírom ezeket a hiperturul, a politikához és bármiféle oldalágához egyáltalán nem értő kiskamaszokat.

2010. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted a fiataloknak miből lenne pénze eltartani őket? mi nemkapunk csak úgy segélyt elhiheted!
2010. szept. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Aha, majd mondom a baratnomnek... Biztos orulni fog neki... Csak szerintem gond lesz, hogy veled ellentetben igenyes gyerekeket szeretne nevelni akik valamire vinni is fogjak... Tudod ennivalo, iskola, egyetem vagy foiskola, nyelvtanulas, utaztatas, muzeumok, filmek, zene, sport, konyv, computer software, szorakozas stb marha sok penz egy gyerek eseten is... Majd egyszer szamold ki...
2010. szept. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Már mondtam az asszonynak, de azt felelte: hülye vagy, inkább vidd ki a szemetet.
2010. szept. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

Hogy jön ehhez Trianon, meg a koszovói albánok? -.-

Inkább a minőségre kéne menni, nem a mennyiségre!

2010. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok


[link]

2010. szept. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Nem vagyok kiskamasz, a 3. x-et taposom és most nősültem.


Amúgy:

A 8-10 gyerek nyílván túlzás, figyelemfelkeltésnek szántam, de 3-4 gyerekkel már elég jó népszaporulatot tudnánk elérni, és EZ NEM CSAK PÉNZ KÉRDÉSE


Nem tudom mit nem lehet érteni a koszovói példán

Egy szerb területen az albánok többségbe kerültek a nagyobb népszaporulat miatt és függetlenedtek. Jó példa ez a felvidéki, délvidéki vagy erdélyi magyaroknak, de akár borsodban is ahol sok a cigány.., Miért csak nekik lehet 8-10 gyerek????

Majd 100 év múlva szabolcs és borsod cigányország lesz így. Erre várjunk? A románok, tótok is így kezdték...

2010. szept. 2. 10:16
 8/18 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem megoldás... oké egy idő után többen leszünk, aztán szépen belerokkanunk az előregedő társadalomba (egy csöpp demográfia);

emellet hogyan gondoltad? többen leszünk.. és? attól még a határokat ugyanugy nem mi mondjuk meg... ez nem olyan dolgot h léccci egy kis területet adjatok vissza....

2010. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Én támogatom, lány létemre. Mindig is családközpontú voltam, nem vagyok karrierista, mind velem egyidős lányok. Nem akarok 30 éves koromig bulizni,meg minden éjjel mással megd.gatni magam. (Természetesen én is szeretnék dolgozni és jelenleg is tanulok.) Ha csak mindenkinek 2-3 gyereke lenne, nem 0 vagy 1, már nem lenne ekkora probléma. Szerintem, mire az én korosztályom nyugdíjas lesz már nem lesz, aki megtermelje nekünk a nyugdíjat és az orvosi ellátást. Sajnos ez a helyzet, a jövő évre már 10 millió alá fog csökkenni a lakosság. Igazából nem csak pénz kérdés, mert ne mondja nekem senki, hogy 50-60 éve több pénzt tudtak költeni a gyerekekre. Sőt amikor én voltam gyerek, akkor sem volt ilyen jó, mint a mostani gyerekeknek. Ahol 2 gyerek elfér ott elfér a harmadik is. Egy nemzet jövője a gyermekek kezében van.
2010. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló hozzászólása nagyon tetszett, kár hogy nem gondolkodnak többen így.


Az utolsó elöttinek üzenem ha több a gyerek, kevesebb a nyugdíjas relatíve, és ez NEM elöregedő társadalom lenne.

Egy kis demográfia, bocsi!


Ezt a koszovós hasonlatot még mindig nem értik egyesek:(

Megnézném mi lenne szlovákia hivatalos nyelve ha pár évtized múlva a magyarok lennének többségben. Pl.

vagy lenne-e "hirtelen" szabad Erdély vagy csak akár Székelyföldi aíutonómia.


Az etnikai összetétel igenis számít előbb vagy utóbb a határok tekintetében!

Pl. a török idők alatt a Kárpát-medence magyarsága 80-ról 40%-ra csökkent. Ez trianon legmélyebb gyökere és ezt kevesen látják át.

2010. szept. 2. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!