Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev Klárának miért nincs...

Dobrev Klárának miért nincs esélye Orbán Viktor ellen 2022-ben?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 21:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Ez most komoly?...
2021. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Mert ő az egyetlen akire még működhet a Gyurcsányozás, és az sok szavazatot vehet el az összefogástól
2021. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Mert ha ő lesz az összellenzéki jelölt, akkor a Gyurcsányfóbia miatt olyanok is elmennének a fideszre szavazni, akik egyébként nem tennék.
2021. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%
Valamint tök-totál ismeretlen a közgáz vonal kivételével mindenhol.
2021. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
24%
Nem úgy mintha MZB nagyobb esélye lenne.
2021. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Én meg azt nem értem, hogy miért erősebb egyeseknél a Gyurcsányfóbia, mint az Orbán fóbia. Orbán már 11 éve fosztja ki az országot és rá mégis szavaznának, csak ne Gyurcsány legyen. Orbán még nagyobb bűnöket vitt véghez, mint anno Gyurcsány.
2021. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
41%

Dobrev szopóágra teszi Orbánt!

Végre!

2021. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%

A választást az fogja eldönteni, hogy az összefogás képes lesz-e mozgósítani a bizonytalan és a pártfüggetlen szavazókat a saját oldalára. Dobrev nem lesz képes ezeket az embereket az urnákhoz hívni, hogy az összefogás jelöltjeit támogassák.

Mert ő a gyurcsány felesége. Nincs más indok.

2021. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%

"Én meg azt nem értem, hogy miért erősebb egyeseknél a Gyurcsányfóbia"


Mert a Fidesztálibok 10+ éve nyomják már a gyurcsányozás propagandát. Tudod hogy van ennek a pszichológiája, amit sokat mondanank az megmarad az embereknek. Itt eléggé bevált.

2021. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Azért erősebb a gyurcsány fóbia mert már megint adóemeléssel kampányolnak. Szerintem eléggé benézték azt, hogy mennyi embernek vesznek ki pénzt a zsebéből a többkulcsos adóval és mennyi fog többet keresni. Akinek pénzt akar kivenni a zsebéből már megint, az nem fog rá szavazni mert azt mondja, hogy ha kevesebb jut az asztalra szarik a demokráciára.
2021. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!