Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay-nak befellegzett?

Márki-Zay-nak befellegzett?

Figyelt kérdés
Az összes parlamenti párt beállt Dobrev mögé végeredménytől függetlenül. Továbbá egyre másra bukkanak fel a 2010 előtti figurák osztani az észt a sajtóban. Akarnak ezek egyáltalán kormányt váltani?

2021. okt. 12. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
mzp-nek biztosan annyi és ezért én a fideszre teszem az x-et ha karigeri nyer akkkor szavaztam volna EÖ
2021. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom milyen forrásra alapoztad a kijelentést, de úgy tudom hogy még mindig az a megyegyezés hogy aki nyer, amögé áll mindenki.

Nem hülyék ezek se annyira hogy szembemenjenek a választóik akaratával.

2021. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 hypno ***** válasza:
81%

Erről a kérdésről nem a pártok döntenek, hanem az emberek.

A pártok meg vagy elfogadják ezt a döntést, vagy elfogadják ezt a döntést.

Más opció nincs, mert a nép büntet ha szembe mennek vele.

2021. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Attól, hogy beálltak Dobrev mögé még az emberek döntenek.

És bízom benne, hogy jól.

Hajrá MZP!

2021. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem állt be minden párt Dobrev mögé. A DK áll mögötte, a Momentum MZP mögött, ezenkívül egyes politikusok ide-oda beálltak. A többi párt semleges. Ugyanúgy megvan az esélye, minél többen mennek el szavazni, annál valószínűbb, hogy nyer.
2021. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%
ti hülyék ez az egész előre ki van találva csak egy színjáték
2021. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a sulytalan partoknak hovatartozasa szinte mindegy. Tobbsegnek elege van a partszimpatiakbol, nem az alapjan dontenek az mszp hova all, foleg nem egy ki-ki meccsen.
2021. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Márki beszállt a DK ba ( "aki Dobrevre szavaz, az Orbánra szavaz!"). Ez szerintem egy Összefogásban már eleve nem megengedett, főleg, hogy valószínűleg a legerősebb párt frakció lesz a DK. A Jobbik mismásolál, szerintem inkább Dobrev felé húznak, ahogy az LMP és az MSZP is....

A Párbeszéd, meg a Momentum nem lesz elég, nagyon nem...

A másik....a " nép" szembemegy a pártok akaratával... megnyeri Márki. Utána tegyük fel, megnyerik a parlamenti választást ( mondjuk ez még nehezebb dolog lesz), mit tud Márki csinálni, ha ott ül mögötte a DK, a Jobbik?? Vagy béna kacsaként végrehajtja azok programját, ami viszont nagyon eltérő az övétől, vagy egy bizalmatlansági indítványt kap és már ülhet is át pl függetlennek.... szóval Márki pillanat ember lesz!!

2021. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

#2. Beáll mindenki, csak épp az ex fidesz szavazók nem, plusz a Fidesznek Klári lenne a legjobb mozgósító..

Mi akik foglalkozunk most ezzel valószínűleg elmegyünk és leszavazunk bárki is legyen, de túl kevesen vagyunk..

Bármi is lesz ennek az eredménye, meg kell tenni mindent hogy legalább újabb 2/3 ne legyen, mert akkor 2026. ban már maximum olyan jelképes választás lesz csak mint Oroszországban..

Így is az első forduló alapján a DK adja a legtöbb jelöltet. Ti mindent akartok, aztán végül minden bukta lesz.

2021. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Aki azt mondja, hogy Dobrev jeloltsege eseten a fideszre szavaz 22-ben az mindig is fideszes volt, barki lenne az ellenzek jeloltje...
2021. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!