Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vártok a holnapi Dobrev -...

Mit vártok a holnapi Dobrev - Márki-Zay vitától?

Figyelt kérdés
Dobrev holnap beígéri az ingyenes rezsit, 2/3 nélkül a törvények felrúgását és a kínai és orosz szerződések felbontását?

2021. okt. 12. 14:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

A mai posztok alapján sok anyázást.


DK MZP-ről: "Legyen világos, ez a viselkedés ma az ellenzéki összefogásra leselkedő legnagyobb veszély. Aki ezt csinálja, az nemhogy áprilisig, de még decemberig sem tudja egyben tartani az ellenzéki összefogást."


MZP DK-ról: "Az összefogás sikere érdekében Dobrev Klára fejezze be a lejáratókampányát és ne állítson valótlanságokat."


[link]


Én csipszet és sört kérek! :)

2021. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos ez az előválasztás megmutatja, hogy mennyire messze vagyunk mi a nyugattól. Egymás köpködése, szövetkezés a másik ellen, stb. Sajnálatos. Épp ezért el sem megyek már a második körös szavazásra.
2021. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Dobrev majd mindent megígér, a nyugdíjasok meg majd könnyes szemmel rohannak szavazni rá.


Egyébként remélem tartalmas vita lesz, lehetőleg minél kevesebb sárdobálással és mártírkodással, a valódi kérdésekre összpontosítva.

2021. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Nyugaton vannak a legnagyobb előválasztási viták. Usában meg főleg...

Ez a demokrácia, ez hiányzott 2010-óta. Ettől menne előre az ország. Vetélkedés nézetek ütköztetése és utána megbékélés békejobb.

Engem ez jobban elhivatottabbá tesz hogy részt vegyek az előválasztásba és mindenkit ösztönözzek.

2021. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%

“Csak én, én, én vagyok képes leváltani a kormányt”


Csak azt felejti el, hogy a DK nics mögötte, akkor mehet vissza Vásárhelyre!


2. A Parlamenti mandátumosoknak is meg kell szavazniuk a Márkit, szerintetek ezek után megérdemli?

2021. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Elszámoltatás, bebörtönzés, vagyonelkobzás, ingyenes rezsi, panel-lakótelepek ingyenes hőszigetelése, többsávos szja rendszer ... egy valamiről nincsen szó: hogyan akarják működtetni a gazdaságot és a közszolgálatot kiürült államkincstár és tetemes kölcsöntartozás mellett?
2021. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Legyen ez a vita a békülésé, húzzanak egy vonalat és kezdjék újra az együtműködést ne egymás ellen harcoljanak hanem egymással összefogva az orbán rezsim ellen. Majd a szavazók eldöntik hogy kilegyen kettőjük közül az ellenzéki összefogás miniszterelnökjelöltje.
2021. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
A szokásos komédiát.
2021. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

#2. Te sem láttál még külföldi előválasztás vitát akkor…


Kamala Harris sokkal durvábban bírálta Bident mint ahogy Márki Zay Dobrevet… Például.

2021. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

A szokásosat: Márki Zay Péter egóját IFA platón tolják be a stúdióba... miközben Klára asszony áhitatosan mosolyog a kamerába és, mint a Nemzet Tyúkanyója tele tojja a stúdiót aranytojással és megígéri, hogy mindenkinek ad egyet ajándékba. Miután Márki Zay eligigazítja az egóját, előadja, hogy kedves Klára asszony én, csakis én, azaz kizárólag csakis ÉN vagyok az egyetlen ember a földkerekségen, aki képes levét leváltani Orbán Viktort, és ezt maga is pontosan tudja! Úgyhogy megkérem, hogy itt és most lépjen vissza a javamra!

Erre Klára asszony teljes áhitattal az arcán csak annyit mond, kedves Péter megígértem hogy mindenki fog kapni az aranytojásokból és most pont azon gondolkodtam, hogy önnek adnám az első aranytojást! Látja ez a különbség kettőnk kozott.

2021. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!