Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vártok a holnapi Dobrev -...

Mit vártok a holnapi Dobrev - Márki-Zay vitától?

Figyelt kérdés
Dobrev holnap beígéri az ingyenes rezsit, 2/3 nélkül a törvények felrúgását és a kínai és orosz szerződések felbontását?

2021. okt. 12. 14:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%
10: Bingó!
2021. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Le lesz söpörve dobrev
2021. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
20%

#9


Baromság, ti nem néztétek még meg normálisan azokat a vitákat. Ott a leendő tervekről, ígéretekről megy a vita. Itthon meg arról, hogy jajj, mert a Dobrev aza Gyurcsány neje, az MZP meg csak egy báb, aki kellett oda. És ezt hallgatjuk ehetek óta. Engem az érdekel, mit fognak tenni és nem az, hogy mennyire vannak megsértődve egymásra. Nevetséges.

2021. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%
Orbán Viktor fogja megnyerni!
2021. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%

#13.


Nem, külföldön is van rengeteg személyeskedés és ennél durvábbak is.


Illetve Márki Zaytól azt nem lehet elvitatni, hogy beszélt már szakpolitikai kérdésekről, Gulyás Mártonnal például a Partizán csatornáján.


Dobrev is meg lett hívva, sok alkalommal de egyszer sem ment el.

2021. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

Ebben a páros interjúban is akad szakpolitika, egy kevés, főleg a második részben ahol már csak MZP van:

[link]


Illetve itt egy 3 óra 23 perces beszélgetés, VÁGATLANUL:

[link]


Itt van magánélet, meg minden, de akad gazdaságpolitika is, stb.


Én nem tudok arról, hogy Dobrevvel lenne valami hasonló.

2021. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én várom. Mondjuk Dobrevtől csak a szokásosat várom,leígéri a csillagokat is az égről, a nyögdíjas kommandót meg nemérdekli,hogy a 80%-át lehetetlen megvalósítani de sebaj :D

Ettől függetlenül én nagyon örülök,hogy végre ilyet is látunk ennyi év után . Ha jövőre a fidesz nyer,legalább néhány hétig élvezhettem ,hogy van aktív politizálás és vitatkozás a tv-ben/interneten

2021. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

9:

Rossz példa az amerikai, mert mindketten a demokrata párt tagjai.

Nálunk, történelmében először, hat párt fogott össze (nem egyesült), hogy leváltsa a jövő évi választáson a jelenlegi kormányt.

Ez a hatpárti összefogás most a lehetséges miniszterelnök személyéről döntene a választók akarata alapján.

Ráadásul nálunk az egyik lehetséges jelölt a legnagyobb parlamenti ellenzéki párt embere, a másik egy parlamenten kívüli, maga alapította mozgalom elnöke, ismeretlen számú támogatóval.

2021. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
10#:)))
2021. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hánykor lesz egyébként?
2021. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!