Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc azért buzdít...

Gyurcsány Ferenc azért buzdít ezzel a kis kreatív kampányfilmmel az online szavazásra, mert azt nem tudják könnyen elcsalni?

Figyelt kérdés

[link]


🙃💙



2021. okt. 13. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Nyilvánvaló, hogy ezzel lehet a legjobban csalni. Az első fordulóban többeknek is sikerült többször szavazni így.
2021. okt. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem mindegy, hogy személyesen vagy Online, a lényeg hogy: hAJRÁ MZP! MZP4PM!
2021. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Hajrá Dobrev Klára!
2021. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mihail Bakunyinra hol lehet szavazni?
2021. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha őszinte vagyok hozzátok, akkor azt tudom mondani, hogy tele vagyunk kétségekkel.

Dehogy tudom kiszámolni minden lépésünknek a következményét. Nem tudjuk.

Ennyi tehetségünk van gyerekek.

Úgy őriztük a titkot, hogy miközben tudtuk és ti is tudtátok, hogyha el fog jönni a választási győzelem, utána nagyon neki kell állni, hogy soha ilyen problémánk nem volt.

Nincsen sok választás. Azért nincsen, mert elkurtuk. Nem kicsit, nagyon. Európában ilyen böszmeséget még ország nem csinált, mint amit mi csináltunk.

Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz.

És közben egyébként nem csináltunk semmit négy évig. Semmit. Nem tudtok mondani olyan jelentős kormányzati intézkedést, amire büszkék lehetünk, azon túl, hogy a s.zarból visszahoztuk a kormányzást a végére. Semmit.

Lehet még egy picikét itt teszetoszáskodni, de nem sokat. Gyorsan eljött az igazság pillanata. Az isteni gondviselés, a világgazdaság pénzbősége, meg trükkök százai, amiről nyilvánvalóan nektek nem kell tudni, segítette, hogy ezt túléljük. Nincsen tovább. Nincsen.

Gyerekek. Nem vagyunk tökéletesek. Egyáltalán nem. Nem is leszünk. Nem tudom nektek azt mondani, hogy minden rendben lesz.

Az utolsó másfél évet azért tudtam én személy szerint csinálni, mert egy dolog ambicionált és egy dolog fűtött: visszaadni a baloldalnak a hitét, hogy megcsinálhatja, hogy nyerhet. Hogy nem kell lehajtani a fejét ebben a qrva országban. Hogy nem kell bexarni Orbán Viktortól, meg a jobboldaltól és tanulja most már meg magát nem ő hozzájuk mérni, hanem a világhoz.

2021. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!