Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beigazolódott amit az első...

Beigazolódott amit az első perctől sejtett mindenki, hogy az oltásra regisztráltak email levelezőlistája koronavírustól független fideszpropagandára lesz használva?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 07:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Én arra mentem, hogy nem kérek emailt, nem is kapok. A párom kérte, ő járványügyi infókat kap.
2021. okt. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Minden email végén ott a leiratkozás gomb, ez nem olyan, mint az írj rám Feri, ahol az utolsó 10 üzenetem Ferivel az, hogy leiratkoznék, de ő úgy is időről időre nyomja nekem az üzeneteket.
2021. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%

5-7-9-11# amit írsz akkor merítené ki a tiltott tartalmat, ha pl. arról szólna, hogy Gyurcsány egy *** bolgárt húzott elő a kalapból, vagy mit várnánk egy “valami szereotípia a bolgárokról” bolgártól aki ráadásul csak egy nő, menjen inkább főzni, ennyire jók a nők semmi másra, ha nem tudják a helyüket, két nagy pofon és megtanulják.


Ami a reklámokban van, az annyi, hogy idegesítő, semmi más.

2021. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, sem én, sem a családom többi tagja nem kapunk egyetlen egy levelet vagy üzenetet sem a fidesztől, pedig fideszesek vagyunk, mind regisztráltunk és mind beoltattuk magunkat. Egyszerűen bejelöltük a regisztrációkor hogy nem kérjük ezeket. Nem is küldik.

TE miért kérted, hogy neked küldjenek a regisztrációd után egyéb tájékoztatót, levelet?

2021. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!