Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beigazolódott amit az első...

Beigazolódott amit az első perctől sejtett mindenki, hogy az oltásra regisztráltak email levelezőlistája koronavírustól független fideszpropagandára lesz használva?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Én koronavírussal, járványkezeléssel és újraindulással kapcsolatos híreket és információkat kaptam eddig oda, nem "fideszpropagandát". Persze ha valakinek minden "fideszpropaganda", annak tök mindegy. Ha nem tetszik, nem olvasod el és kész.
2021. okt. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Oltasnal regisztracional lejetett valasztani, hogy hozzajarulsz az adataid felhasznalasahoz vagy sem ... de amugy is akarmilyen E-mail cimrol lehetett regisztralni, tehat ha valakinek uldozesi maniaja van akkor siman csinalhatott maganak egy hasznalaton kivuli cimet amit csak a regisztraciohoz hasznalt.


Ne fantazialj kerdezo, az elet sokkal erthetobb!? :)))

2021. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom az a 2 bites össz 32 iq-s agyadban fel sem villant hogy ha ekkora fidesz propaganda-diktatúra van akkor egy fake email címmel regelj be
2021. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Megnyitod a youtubeot és mindjárt szembe jön veled a fidesz propaganda.ami azért is furcsa mert a youtube politizál holott azt hinné az ember hogy semlegesnek kellene lennie.
2021. okt. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
5: reklámokból él a youtube, ez a lényege, csak szólok. Ha te fizetsz neki, a te reklámodat adja le, ennyi.
2021. okt. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

6)

"Nem jeleníthető meg hirdetés vagy olyan tartalom,amely személyek vagy csoportok ellen gyűlöletet kelt vagy hátrányos megkülönböztetésre buzdít, lealacsonyítóan nyilatkozik róluk."-írja a youtube.

2021. okt. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
7: és ez így is van. Ez a passzus nyilván nem politikai hirdetésekről szól, ha eddig nem jöttél volna rá.
2021. okt. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
8) persze hogy nem.De nézz meg pár ilyen reklámot és akkor érteni fogod.
2021. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
9: én értem, miről szól egy politikai reklám, most rajtad a sor.
2021. okt. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
10) milyen sor,mit nem értesz?
2021. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!