Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szavaztok Márki-Zay...

Miért nem szavaztok Márki-Zay Pérerre?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek egyéb mondanivalója, szempontja, vagy ezen szempontok kombinációja, kifejtheti bővebben is a véleményét.

2021. okt. 13. 17:23
A kérdező szavazást indított:
Különösebben nem érdekel ez az előválaszti cirkusz, már előtte eldöntöttem, hogy tavasszal az összefogásra szavazok.
Bedőltem a Fidesz-DK-MSZP koalíciós média lejárató kampányának.
Kimondta az igazat, miszerint Dobrev Klárával kisebb az esély a kormányváltásra.
Bomlasztja az összefogást Karácsony bizonyos szavazóinak lehazaárulózásával. Hiába próbálja mentegetni magát, ez megbocsáthatatlan.
Megrögzött DK-s vagyok. A legkisebb mértékben sem tudom leválasztani magam az Orbán-Gyurcsány tengelyről.
Meggyőztek Dobrev Klára felelőtlen szociális, valamint nevetséges elszámoltatási és felelősségrevonási ígéretei
Alkalmatlannak tartom politikai, szakpolitikai szempontból
Naivan egy atyai pofonoktól mentes jelölt, vagy politikai erő eljövetelében hiszek, amely tökéletes és támadhatatlan
Nekem az ne pofázzon rendszerváltásról aki összefog Gyurcsánnyal, MSZP-vel, DK-val.
Elveihez hű MHM szavazó, vagy továbbra is rendszerkritikus MKKP szavazó vagyok, stb.
15 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Orbán Viktorra szavazok!
2021. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Mert nem vagyok senkihazi proli, akinek a kormanytol fugg az elete, igy leszarom az egeszet :D
2021. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Talán objektívebben kéne megadni a válaszlehetőségeket és akkor mindenki tudna szavazni. Akkor reprezentatívabb lenne, de az itt nem fontos.
2021. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Én rá szavaztam.

Azért, mert közel azt adja amit a fidesz, csak drogozás és buzulás nélkül, egyenlőre kevesebb lop@ssal.

2021. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Mert egy zsák krumpliért eladom a lelkem a sátánnak.
2021. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Én azért nem szavazok MZP-re mert kétszer nem lehet : )
2021. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Egy ideje eldöntöttem, hogy jövő tavasszal a Fidesz kap tőlem voksot, így alapvetően két út állt előttem:

- hagyom az egész előválasztást a fenébe, mert engem igen korlátozottan érdekel, vagy

- nyomok egy szavazatot Dobrev Klárára, mert ettől még egyértelműbb Fidesz-győzelmet várok jövőre, mint MZP-vel.

2021. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Egy jellemtelen egoista féreg. Azért!
2021. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Ugyanazt a jobboldali politikát vinné tovább, mint a fidesz. Gátlástalanul hazudik, fröcsög, a fidesz szélsőjobbos retorikáját vinné tovább. Pont ezt akarjuk leváltani.
2021. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
Azért nem szavazok rá, mert egy áljobboldali politikus. Hogyan a tökömbe lenne jobboldali, ha támogatja a migránsokat meg a LMBTQ- jogokat meg a cigányokat is szereti? Ő szimplán csak tipikus nyugati "konzervatív, mint Németországban a CDU.
2021. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!