Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan létezhet olyan lélekpus...

Hogyan létezhet olyan lélekpusztítóan undorító ellen-propaganda, amit a jelenlegi kormány művel?

Figyelt kérdés
Első sorban itt a youtube reklámokra gondolok (stop karácsony és hasonlók). Egyszerűen, ilyen hogy létezhet? Ha még Magyarország abszolút ennek a kormány-maffiának az irányítása alatt is áll, az Amerikai központú youtube hogyan engedélyezhet ilyen reklámokat a videók alatt? Komolyan mondom, ezt nem tudom feldolgozni. Nincs itt valami emberi jogokat védő szervezet, ami ezt leállítaná? Egy világcég bőszen asszisztál konkrét embereket lejárató kampányhoz. Ez itt még mindig Európa, nem pedig Észak-Korea, hogy nézhetik el az EU országai azt, ami itt zajlik? A legutóbbi választási elcsalást is ide vehetném, de kb minden másodpercét a jelenlegi kormánynak. Ha EU tagok vagyunk, miért nem jönnek ide segíteni pl a németek? Szétzúzni ezt a maffiát ami gyakorlatilag bármit megtehet? Vagy igazából mindenki sz**ik Magyarországra, és oldja meg egyedül? De hogy tudná megoldani egyedül, amikor választásokon azt csal össze a jelenlegi kormány, amit csak nem szégyell? Program nélkül, kizárólag mások pocskondiázásával? A médiából trágyafolyamként ömlő hazugsággal és lejáratással? Tényleg érdekelne, hogy mehet el eddig egy kormány mindenféle következmények nélkül?

2021. okt. 13. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Ocsmany a fidesz kommunikacioja mindig a masik mocskolasa.
2021. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Karácsony hogy tudott nyerni Budapesten ha szét van minden csalva? MZP Hódmezővásárhelyen?


O1G-zés nem fáj csak az ha a kis kedvenceidet bántják? Szerintem az ellenzéki oldal se bánik kesztyűs kézzel amikor a kormányról van szó, szóval nem tudom miért kéne a Fidesz visszafogja magát ha erre van igény.

2021. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1-es, semmi értelme hogy nyert, azon nem múlott semmi, és talán túl gyanús is lett volna már azt is elcsalni. Ezt elengedték, úgyse változott sok minden.
2021. okt. 13. 19:34
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es, nekem senki se a kis kedvencem. Nem érdekel a politika, amíg a Youtube nem nyomja a pofámba ezt az undorító, emberi jogokat sértő felfoghatatlan szennyfolyamot. De mikor megteszi, akkor már kicsit utána kell néznem dolgoknak, és lehidalok attól, ami itt folyik.
2021. okt. 13. 19:36
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

"nem tudom miért kéne a Fidesz visszafogja magát ha erre van igény."


Mondjuk mert ok hivatkoznak folyton a keresztény ertekekre es a jobboldali erkolcsi fölényre. Attol meg hogy a masik ocsmanyul viselkedik nrm kell nekem is..

2021. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
A Fidesz magába gyűjtötte az emberi természet legalját képviselő egyedeket és ontja magából az aljasságot.
2021. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os, ezt már tudjuk vagy 10 éve, de kérdés, hogy az EU miért nem lép erre valamit? Nem tud? Vagy nem akar?
2021. okt. 13. 19:39
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
de az a durva, hogy mukodik. latod? bejott 18ban is, 14ben is.. sirni tudnek a szomorusagtol hogy ilyen idiota emberekkel elek egy orszagban, akik bedolnek ennek a propagandanak:(
2021. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#5

Lehet, ha naív vagyok, de szerintem rohadtúl nincs erre igény, csak a politikusoknak kényelmesebb ezen a szellemi szinten vitatkozni, hogy *lopik az O1G" meg "STOP Brüsszel" s társai, s valahogy az ellenzék időről időre mindig beleáll az ócskaságba is és hozzá "romlik" a kormányhoz.


#7

Ne kívülről várd a segítséget. Mi önszántunkból élünk ebben, nincsenek Oroszok, akiknek az elüldözésében segítség kellene, ezek mi vagyunk. Lehet demokráciát importálni nyugatról, annyit érsz el vele, mint Afganisztán, egy idő után onnan folytatódik minden, ahol abba maradt, vagy még lentebbről.

2021. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Elpusztult a lelked egy kis Gyurcsánytól? Azta.
2021. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!