Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki 2022-ben a Fideszre fog...

Aki 2022-ben a Fideszre fog szavazni, az miért teszi?

Figyelt kérdés
Én ellenzékiként nem értem, hogy 11 év pusztítás után miért szavazna még bárki is a Fideszre? Kérem, aki érvelni akar, fejtse ki bőven.

2021. okt. 13. 21:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom 19 éves vagy, első szavazó.
2021. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem inkább neked kellene kifejtened, honnan jött a "11 év pusztítás" című agyrémed. A járvány utáni villámgyors gazdasági talpra állásnak köszönhetően a gazdasági növekedés máris elérte (sőt, túl is szárnyalta) a járvány előtti 5% szintet, ennek eredménye az elmúlt hetekben bejelentett bőséges jóléti intézkedés. ...és ez a Fidesz-KDNP népszerűségén is jól látszik:

[link]

2021. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
35%
Soha nem javult ennyit az ország helyzete, mint az elmúlt 11 évben. Reálbérek, foglalkoztatás, gazdasági fejlődés stb. A libsik sivalkodása a normalitáspárti intézkedések miatt csak a bónusz.
2021. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
29%

Azert fogok a Fideszre szavazni, mert a rendszervalyas utani kavalkad utan ok hoztak el az orszag mukodesenek a lehetoseget - a tobbi rajtad es rajtam all.

Mert a Fidesz-KDNP hozta el az orszagnak amit valojaban 'rendszervaltozasnak' hivunk ... mert nem akarom, hogy vissza jojjenek a kommunistak ... mert ugy emlekszem mindig rossz volt a sorunk amikor a bolsevikok iranyitottak.


Hat ezert! :)

2021. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
40%
Mert figyeltem tortenelem oran es amugy pedig elhittem amit a nagyszuleim meseltek a kommunistakrol.
2021. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
76%

Én ugyan nem vagyok Fidesz szavazó, de szerintem ma már csak az szavaz a Fideszre, aki, illetve akinek:


-Közvetlen anyagi érdeke fűződik hozzá (van egy szűk, de nem jelentéktelen kör, amelynek kifejezetten előnyös a Fidesz kormányzása)

-fanatikus, elvakult Orbán-hívő, (kritikus) gondolkodás, kételkedés nélkül (alsó hangon 1 millió ember)

-fél attól, hogy változás jön, és ha nem is jövőre vagy 3 év múlva, de egyszer Magyarországból egy európai, modern, szolidáris ország lesz, akkor a megúszásra már nem lehet játszani, felelősségvállalás nélkül nem lehet élni, nem működik a jóvanazúgy majd megoldjuk okosba mentalitás, és egy ilyen országban ezek az emberek bőven a perifériára kerülnének és leszakadnának. Erről ugyan nem esik sok szó, de én egy efféle félelmet is látok, mivel a Fidesz kiszámítható, Európától határozottan távolodó, balkáni, de inkább keleti irányba viszi az országot, ahol akármeddig maradhatnak ezek az évtizedes, elfogadhatatlan beidegződések.

2021. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
40%
Azert mert Gyurcsany egy bolond, a felesege pedig egy kovet fuj vele!!!
2021. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
54%
Ezek a nyugatról mint kánaánról papoló válaszolók, mint a 6 os, kb annyit tudnak az egészről, hogy 10 éve 2 hetet töltöttek Jesolóban, meg egyszer látták az Eiffel tornyot. Én több nyugati országban is éltem, es nincsenek ilyenfajta illúzióim. Semmiképp se szeretném ha az ottani "demokrácia" elérkezne hozzánk.
2021. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
49%

Mert Gyurcsány 5 év alatt olyan gazdasági és morális pusztítást művelt Magyarországon, ami köszönjük szépen nem kell többet!


Ismétlem NEM KELL TÖBBET!


Akkor sem ha az elbűvölő feleségét tolja maga elé!

2021. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
39%
Miert szavazok a Fideszre? Mert a tobbi mind gyoker: Gyurcsany es Dobrev, Karacsony es az uj szerelme MZP - bunko Jakabrol mar ne is beszeljunk!!!
2021. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!