Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Polt Péter tényleg elsikált...

Polt Péter tényleg elsikált fideszes bűncselekményeket?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor hogyan lesz felelősségre vonva?
2021. okt. 14. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
A Fidesz uralmának kulcsembere, aki minden nyomozást megakadályoz, ami a Fidesznek rossz. Pont egy pár kérdéssel lejjebb írtam válaszba, hogy a százasával bejelentett ukránok egy magyar lakcimen, ott is minden nyomozást felfüggesztett. Ez a magyar jogállam ma. Bízom benne, 2022-ben véget tudunk vetni neki.
2021. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem Polt hatásköre, de pl a 4-es metró nyomozását bűncselekmény hiánya miatt megszüntették pár éve.
2021. okt. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Neked nem tűnt fel, hogy Orbán még szabadlábon van?
2021. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Azért akarja bebetonozni a fidesz. Már így is 2028-ig van hivatlaban (kormányváltás után még másfél ciklus, csak hogy értsd mennyire abszurd), most 2/3-hoz akarják kötni a leváltását. De szerintem megoldja valahogy az új kormány, mert ez már önmagában alkotmányellenesnek tűnik nekem, nem beszélve az alaptörvény egyéb problémáiról.
2021. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Az ügyészség csak olyan esetben emel vádat, ahol látható a bűncselekmény és az bizonyítható a bíróságon is. Ez sokaknak nem tetszik, akik előre eldöntött ítéletekkel követelik nekik nem szimpatikus emberek fejét. Amúgy bírósági szakba jutott több ügy fideszes politikusok ellen is az utóbbi években, szóval nyilván nem igaz az, hogy az ügyészség blokkolna valamit csak azért, mert fideszes érintettség van benne.
2021. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hármas, ez jó, ez nagyon jó, ahogy leírtad!


Kiváncsi vagyok, mi lenne ha Orbán feldobná a pacskert...

2021. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Fideszes ötös, ne ferdíts!


Szél nem indul fúvatlan!

2021. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
4: Pont ez a lényeg, fékek és ellensúlyok, nem kormányzati ciklusokhoz kell igazítani az ilyen emberek szolgálati idejét. Erről nem csak papolni kell, hanem elfogadni, ha minket érint ugye...
2021. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

De amúgy emberek!


Azt nem értem ősidők óta, hogy mi a tökömnek kell védeni ezeket a gazembereket, mint Orbán, vagy Polt, vagy akárki más?


Ezért szoktam mondani, hogy be kéne olvasztani az egész Parlamentet és kvázi újraalapítani az országot!

2021. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Na most... nyolcas, mit mire értettél? Bizonytalan vagyok az értékelésben.
2021. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!