Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL-es vitára nem volt...

Az RTL-es vitára nem volt idejük felkészülni a feleknek? Elég fura volt.

Figyelt kérdés
Egyik se volt higgadt, nyogodt, megfontolt. Bár annak akart tűnni. MZP is minek hoz közvéleménykutatásokat, amikor azok tényleg tévedhetnek, elég lett volna annyit mondania, hogy Karácsony Gergely, aki előtte volt önszántából visszalépett, ez elég nagy dolog, saját belátásból, pedig eléggé hataloméhesnek tűnt eddig ő is. Ez bőven elég indok lett volna.

2021. okt. 14. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Az elmúlt 1-2 hét tette őket feszültebbé kicsit, gondolom. Mindketten kitűnő szónokok és érvelők, na meg ugye a tét is nagy volt.

Ha engem kérdezel, én nem mondok senkit, hogy szerintem ki volt a jobb, úgy is mindenki elfogultságból a saját favoritját fogja mondani, én inkább arra erősítenék rá, mindketten alkalmasak lennének a feladatra, és bárki nyeri a jelöltséget, rá kell szavazni jövőre, mert csak együtt sikerülhet.

(💙)

2021. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hypno ***** válasza:
86%

Az előválasztást kvázi nulla anyagi eszközzel rendelkező civilek bonyolítják, nem az állam.

Ettől aztán kicsit amatőrnek is tűnik a dolog, de nincs ezzel baj.


Közben folyik a kampány, a médiák kiragadott mondatokat habosítanak, hogy szenzációként meg botrányként tálalhassák.


Még jó, hogy némileg felkészületlenek, meg suták.

De sebaj. Három nap múlva okosabbak leszünk.

2021. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát az egész életükben kellett volna felkészülniük, semmi olyan rendkívüli kérdést nem kaptak, amire külön készülniük kellett volna, ha komolyan veszik magukat.
2021. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Hiányoltam az LMBTQ kérdést. Egyébként nekem "tetszett".
2021. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Azt mindenkinek látni kell hogy itt csak egy embernek van esélye legyőzni az orbán rezsimet ez meg Márki-zay Péter.

Dobrev Klára akár még meg is nyerheti az előválasztást de hogy az áprilisi országos választásokon a fidesz propaganda rázúdítja az összes gyurcsányozós lejárató kampányát az biztos. Márki-zai Pétrrel ezt nemtudják megtenni, de Dobrevvel simán megteszik, ezért a fidesz csicska banda még támogatja is hogy Dobrev nyerje az előválasztást, nekik ez a legjobb megoldás.

A fentiek tudatába tehát ha leakarjuk váltani az orbán rezsimet akkor Márki-zay Péterre kell szavazni, mondom ezt úgy hogy én is egy baloldali ember vagyok és annak örülnék ha baloldali miniszterelnök nyerne 2022-ben.

2021. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

JA! ez lemaradt az utolsónál.


[link]

2021. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"de Dobrevvel simán megteszik"


De minek, eleve is tudja mindenki, és nem tud nyerni Gyurcsány felesége, vissza kéne lépjen. Ha a Fidesznek újra 2/3-a lesz miatta, az a világ csúfsága lesz, a legabszurdabb dolog a világon, a magyarok pancsersége, és egy család, aki a legtöbbet ártotott a magyaroknak az utóbbi 50 évben!

2021. okt. 14. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobrev nemfog visszalépni. Túl sok munkája van ebben a kampányban.
2021. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hypno ***** válasza:

#7


Nem kellene visszalépnie. Karigerinek sem kellett volna.

Mondjuk szerintem el sem kellett volna indulniuk, da ha már egyszer megtették, akkor végig kellet volna talpalni az egészet és az emberekre bízni, hogy ki kell nekik.

2021. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!