Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki miniszterelnökjel...

Az ellenzéki miniszterelnökjelöltek választási vitájában miért kerülték a legfontosabb kérdéseket?

Figyelt kérdés

Magam is szeretném, ha a Fidesz le lenne váltva, mert nem jó, ha egy társaság túl régen van hatalomban, nagyon megnő az étvágyuk, kitaposódnak a korrupció csatornái, útvonalai, kidolgozódnak a módszerei.

Ellenben léteznek kardinális kérdések, mint a migrációhoz való hozzáállás, a kerítés, a kvóta, vagy a homoszexuális propaganda, amelyek kétségtelenül érintik az egész nemzet életét, ám pont ezekről semmit sem mondtak.

Pedig ez lenne a legfontosabb sok ember számára, bevallom jelen helyzetben nekem is, a többi hablaty, aminek jelentősége eltörpül az ilyen országos ügyek mellett.

Vélhetően azt jelenti ez a hallgatás, hogy feladják a jelenlegi Magyarország vezetőinek álláspontját és mi is beállunk a sorba ezeknek az Uniós hozzáállásoknak az akceptálásával?



2021. okt. 14. 14:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

A homo propagandán én elgondolkodnék azért:


[link]

2021. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 hypno ***** válasza:
68%

Amiket felsoroltál, azok inkább csak marginális kérdések, és csak a fidesz számára fontosak, és számukra is inkább csak a propaganda értékük miatt.


Bebizonyítom neked a migráció példáján az állami KSH adatai alapján.

2020-ban 3000 fővel csökkent az állam népessége, holott 47 316 fővel kevesebben születtek mint ahányan meghaltak. Ebből az következik - és Novák Katalin is ezt mondta a demográfiai konferencián -, hogy a migráció pótolta azt a 44 ezret embert, amennyivel csökkennie kellett volna a lélekszámnak.

A következtetés egyszerű. A kormány migráció ellenes narratívája hazugság és csak az emberek ijesztgetése, a közbeszéd tematizálása a cél.

2021. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem beszéltek róla, mivel ezek mesterségesen gerjesztett, nem valós problémák. Kutya nem akar a bűnözői korokon kívül Magyarországra migralni - őket még tart karokkal várja a Fidesz.

A lmbtq propaganda meg még ennél is jelentektelenebb, valóságban nem is létező probléma...

2021. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 hypno ***** válasza:
32%

#2


A számok nem hazudnak. Akkor sem, ha nem tetszik amit mutatnak.

2021. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

A hazánkba települők elsősorban Kárpátaljai, Erdélyi magyarok, másodsorban ukránok, románok, akik nem kérnek és nem kapnak semmilyen támogatást, mert dolgozni(!) jönnek ide és kérdéses, hogy végleg maradnak e?

Ezekkel semmi baj nincs, nem úgy, mint az arab, néger muszlim ingyenélőkkel.

A homokosok esztelen nyomakodása mindenkit visszariaszt, nekem öt gyermekem van és már öt unokám, az ocsmány propagandájuk, féktelen előretörésük kifejezetten aggasztó minden normális ember számára. Aki nem lép fel határozottan ez ellen, az maga is egy követ fúj velük - ezeknél nincs is talán fontosabb kérdés.

Az életformánkról van szó!

2021. okt. 14. 15:09
 6/46 anonim ***** válasza:
23%
A kényes kérdéseket megkerülték az alákérdezős riporterek, csak az olyanokat tették fel nekik, ahol lehet fűt-fát ígérgetni.
2021. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 hypno ***** válasza:
81%

#5


Az már régen volt, amikor a környező országokból jöttek, települtek ide az ott élő magyarok. Aki meg dolgozni jön, az nincs benne ebben a statisztikában.


A "homokosok esztelen nyomakodása" meg bullshit. A bolsi fidesz kormány nyomja a hülyeségét, hogy te aggódj. Mielőtt ők megtalálták volna maguknak ezt a témát, semmit nem hallottál a melegekről. És nem azért, mert nem voltak, hanem mert ez a probléma nem probléma, ha nem csinálunk belőle. Szívesen megkérdezném pl. Szájer Józsefet - aki ha nem akar kopasz seggel menekülni egy meleg buliról még ma is a pártja álláspontját nyomná hazug módon -, hogy mit gondol erről a dologról, de nem vagyunk beszélőviszonyban.

2021. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

A Szájert egyből kivágták maguk közül, de nem célom a Fidesz védelme, vagy propagálása, csak azt szeretném tudni, hogy létezik e az ellenzék között olyan erő, amelynek fontosak ezek az országos ügyek?

Az szimpatikus lenne nekem és bizonyára rengeteg embernek még rajtam kívül is.

2021. okt. 14. 15:31
 9/46 hypno ***** válasza:
69%

#8


Szájer alapító tagja volt a Fidesznek. Nem vágták ki őt sehonnan 30 év alatt. Magától mondott le mindenről.


Még egyszer mondom, amiket felsoroltál, azok nem országos ügyek. Azt nem vitatom, hogy te annak érzed, mert a lakájmédiából ezek folynak ha kell, ha nem, de ha holnaptól kikapcsolnál a rettegés generátort, egy hónap alatt el is felejtenéd.

2021. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Én nem rettegek a homoszexuálisoktól, csak utálom a Pride-jeiket, az ocsmány mesekönyveiket és nem akarom, hogy óvodákban, iskolákban nyomakodjanak - ilyen tényleg nem volt régen, de most van, illetve lenne a törvény nélkül.

Azt sem akarom, hogy elárasszanak minket a beduinok, meg a fekák, láttam eleget őket Németországban, azért is jöttem haza végül, meg mert nyugdíjas lettem, fáraszt már a munka, muszáj volt hazajönnöm, azt a tempót már nem bírtam, bár még tevékeny vagyok.

Attól, hogy te bagatellizálod ezeket a rendkívül fontos dolgokat, még nem vállnak érdektelenné.

Ha egyetlen párt sem érti ezt meg, akkor almás a kormányváltás, még a kétharmad bukása sem biztos, mert sokaknak nagyon fontosak ezek a dolgok.

Kár pedig, pont az ilyen hozzáállás fogja megakadályozni, hogy ne a Fidesz legyen továbbra is az ország vezető ereje.

2021. okt. 14. 15:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!