Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dk-sok, ha Márki-Zay nyeri az...

Dk-sok, ha Márki-Zay nyeri az előválasztást, elmentek majd szavazni rá áprilisban?

Figyelt kérdés
Illetve ennek fordítottja is érdekel: Ha Dobrev Klára nyerm, elmentek szavazni rá ti, akik MZP pártiak vagytok?

2021. okt. 14. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10

Ezt a hülyeséget mikor álmodtad?

2021. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

9-es, ez egy érdekes elmélet, én látok ebben némi fantáziát. De ha megengeded, szerintem azért nincsenek még korlátozások, mert meg akarják tartani az október 23-at nagy beszédekkel, esetleg békemenettel stb, és talán még a halottak napját is, hogy ne háborogjon a nép mindenféle utazási korlátozás miatt a temetőbe menet. Ha valamikor várható korlátozás (kötelező maszkviselés, kijárási tilalom, online oktatás), akkor utána. Ha akkor sem lesz, akkor az évben már nem lesz, mert karácson előtt nem merik bejátszani.

Ugye most az a fő kommunikáció, hogy csak az oltás véd meg, oltasd be magad. Eddig oké, de ettől még mondjuk én, mint beoltott, ugyanúgy elkaphatom a vírust, és a korlátozások hiánya miatt továbbadhatom bárkinek egy boltban vagy rendezvényen, aki nem oltott. Mivel emelkedik a napi halottak száma, a fertőzöttek száma, és már Orbán szerint is a körülöttünk lévő országok körbezártak minket a 4. hullámmal, eléggé kellenének ezek a korlátozások. Állításuk szerint leglább egymillióan látták a vadászati vackot, most még menetelnek is egyet... hát utána mi lesz itt? Ideje lenne bezárni az iskolákat, legalább a gimnáziumokat és az egyetemeket, mert ezek a srácok már önállóan is tudnak otthon tanunlni, nem kell a szülőnek otthon maradva vigyázni rájuk, és mert ez a korosztály jár össze már önszántából is úgy egyébként. A kicsik tán még nem annyira veszélyeztetettek. Kellene megint a maszk, és az bolt idősávok, bármennyire idegesítőek is voltak.

Ha nem lépik meg, akkor ebben az évben tényleg nem lesz már semmi, és ebben az esetben én egyetértek veled, simán kinézem belőlük, hogy direkt nem tesznek semmit. A kommunikációk kiválóan lehet forgatni, majd megmondják, hogy hát ők tolták az oltást ezerrel, ami a legjobb védekezés ugye, meg hát az emberek megkonzultálták, hogy nem akarnak korlátozásokat... Jövő tavaszra lesz annyi halott, és beteg, hogy alacsony lesz a részvétel, ami meg a Fidesznek kedvez.

2021. okt. 16. 19:36
 13/15 anonim ***** válasza:

12

Itt most nem a korlátozások a lényegesek. A veszélyhelyzet meg lett hosszabbítva annak meg az egyik első pontja hogy nem lehet szavazást tartani.

2021. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pont arra mennek,hogy kitúrják a DK-t,és ez rohadt sz.r taktika,pont emiatt,hogy a DK nélkül esélytelenek,nem értem mit gondolnak xd (Mondom ezt nem Dk-sként,se semmilyenként,de ellenzék pártján állóként) Én mondjuk a Dk helyében,már most elkezdenék gondolkodni,ha esetleg a Márki nyer a nagyon is,hogy utána mi legyen,mert összehozták ezt a koalíciót,erre ilyen semmirevaló szavazás miatt el kell kezdeni belülről bomlasztani,mert miért ne,mert egy Momentum,egy MSZP,egy Párbeszéd olyan hú de erős párt 🤣 Ha annyira egy cél van,akkor lehetett volna csendesen is lerendezni.
2021. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem megyek, mert ez az idióta nyert.
2021. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!