Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még ennél lejjebb, hogy...

Van még ennél lejjebb, hogy 32 évvel a rendszerváltás után Apró Antal unokája miniszterelnökjelölt?

Figyelt kérdés

Van éppelméjű ember aki tisztában van Dobrev Klára felmenőinek és férjének(nem csak a miniszterelnökségéről van szó) a múltjával és mégis oda szavaz? Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi összefogásban is vannak további olyan emberek, akik az utóbbi évtizedben a kormánnyal közösen, a Fidesz 2/3 tudatában is megszavaztak mindenféle disznóságot. Gondolom Ángyán József például, biztos jókedvében volt elkeseredve a 2013-as földtörvény kapcsán, majd lépett ki a kormányból.

Hagyjuk ezt a "bezzeg a Fidesz dumát", mert ezt az ok-okozati összefüggés egy olyan szintű meg nem értésének tartom, hogy az valami félelmetes.



2021. okt. 14. 23:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ha nekem negatív megítélésű kommunista politikus felmenőim vannak, valamint rablóprivatizációból meggazdagodott férjem, nincs olyan vastag bőr a képemen hogy közügyekkel kezdjek el foglalkozni, pláne nem miniszterelnöki pozícióra törni.
2021. okt. 17. 11:46
 22/23 anonim ***** válasza:
Olvasd el a #17 választ.
2021. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kérdező: szerintem ugyanannyi joga van miniszterelnöknek menni, mint bárki másnak. Alapíts egy pártot, kampányolj naphosszat éveken át, aztán meglátod h mennyire sikeres a pártod. Másik meg, hogy tudom h egy partiarchális társadalomban a nő csak egy eszköz a férfi kezében, és a férfi irányítja a nőt, ettől ideje lenne elszakadni. Nyilván pártelnökként Gyurcsány is kampányol Dobrev Klára mellett, aki nem mellesleg a felesége, de nem kellene egy bukott miniszterelnök minden hibáját Dobrevre kenni. 15 éve volt az öszödi beszéd, azóta megmutatta a Fidesz is, hogy alkalmatlan az ország irányítására, és ez méginkább megerősíti a tényt, hogy létjogosultsága van a változásnak Magyarországon. Személy szerint MZP-re szavaztam, mert össztársadalmi szinten ő kevésbé megosztóbb, de elismerem Dobrev Klára kvalitásait, és ha most ő nyeri az előválasztást, akkor áprilisban az ő neve mellé X-elek.
2021. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!