Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vállalkozókon és "egyéb"...

Vállalkozókon és "egyéb" embereken kívül van még aki kitart a fidesz mellett? Én elképzelhetetlennek tartom hogy aktív dolgozó ember, fiatal őket támogassa, szerintem már csak húzzák a másik agyát.

Figyelt kérdés

A családomban nagyon mocskos véleménnyel vagyunk a fideszről, van olyan rendőr családtagom aki megelégelte a hivatását és ott hagyta sok év után az egész pöcegödröt egy "jobb" szakmunkás többet kapott adott időben mikor még szolgálatban volt, csak épp Borsodi rendőrként előfordult velük hogy közbe sem avatkoztak járőrözés közben egy csoportos balhéba, míg a készenléti egység nem érkezett oda.

31 évesen pályát kellett váltania többnyire a kormány miatt, a bátyja ő még baleseti helyszínelőként dolgozik, de lelkileg nincs olyan rátermett hogy hagyja az egészet, pedig már a család is kérte hogy váltson, nem kötelező 200 akárhány ezerért másnak a szerencsétlenségét, vagy épp szándékosságát jegyzetelni, látni.

Én egyszer voltam már külföldön melózni, akkor be is indult az életem anyagi oldalról, most meg már nem akarok a család kárára távol lenni, ők sem lesznek már fiatalabbak, a nagyszülők meg még annyira sem.


Tehát vagyunk egy jó páran akik haraggal vagyunk a fidesz felé.


2021. okt. 15. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Hajra Orban-Fidesz-Viktor-KDNP miniszterelnok ur!!!
2021. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
dokor Mihaly :)
2021. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
krumplisok, ukránok, értelmi fogyatékosok
2021. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
A Fidesz mellett a gazdagok tartanak ki akik fosnak hogy az ellenzek megemeli a millios fizetesuket es benyalnak Orbannak mert a kulonbozo juttatasokkal ok jartak a legjobban. Szegeny ember inkabb az ellenzekre szavaz kiveve az M1 hiradot nezo... M
2021. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Rengeteg szolgalelkű jobbágy van. Nézd meg, Ausztriában alap dolog a szakszervezeti mozgalom. Magyarországon meg... Sok a szolgalelkű jobbágy. Fejben ez még egy feudális társadalom, amelyben a jobbágy még meg is köszöni az oligarchának, ha kiszipolyozza.


De hát nézd meg bármelyik szociális kezdeményezés kapcsán a visszajelzéseket. Magyarországon elhitették a nettó 250 ezret keresővel, hogy majd az ő pénzéből fognak a nettó 180 ezret keresőn segíteni... Mintha nem egy csónakban eveznének, mintha nem állnának neki is érdekében a szociális kezdeményezések. De nem, a jobbágy örül annak, ha kapcarongy lehet, és ő ágál leginkább az olyan elképzelések ellen, amelyen az ő érdekében is állnának.

2021. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező te tudod, hogy kiktől várod a megváltást ? Megnézted a képviselőjelöltek listáját akit a parlamentbe akar juttatni az összefogás ?

Két jobbikos jelölt is van aki szerint félreértés hogy ők fasiszták, igaz az egyik egy hitler imitátorral pózolt a másik pedig fajmentő programot akart indítani de nem az orszarvúaknak. Persze elfelejtettem hogy ők éppen néppártosodnak.

Aztán ott van az MSZP és a DK ahol MSZMP öreg fiúk találkozóját rendeznek.

Ezek az emberek törölnék el a korrupciót ? Ezek az emberek oldanák meg az általad felsorolt problémákat ?

Jó dolog a hit ha te ebben hiszel akkor fogadd el hogy a fideszesek meg orbánban hisznek.

2021. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Ezek az ügyek, hol vannak a fidesz rablásaihoz képest? Már te sem tudod kínodban, mivel védjed még őket.

Akkora bűnt nem csinált egy felsorolt sem, mint amit orbán véghez vitt az évek alatt.

2021. okt. 16. 00:11
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem védem a fideszt, ha elmegyek szavazni akkor is csak a kutyapártra.

De a te válaszodból is látszik miért tart itt az ország és miért nem lesz változás ha véletlenül ők nyernek.

"Akkora bűnt nem csinált egy felsorolt sem" ezt írod.

Mekkora bűn a megengedett ? Meddig lehet elnyújtani az elfogadható bűnök listáját ?

Szerintem 0 a határ. De itt az a játék megy, hogy ha a fideszeseknek szabad volt elnézzük egy kicsit a DK-sok is. Aztán ha még többet akarnak akkor na jó, ez még belefér. Utána jön a felháborodás, hogy na ezt már nem lehet inkább legyen megint a fidesz.

Ahelyett hogy elzavarnánk az összeset a p.csába.

2021. okt. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt harsogja, hogy fujj fidesz mégis 2/3 lesz a vége. Van 20-30-40 éves aktív dolgozó ismerősöm/kollégám aki nyíltan az és van aki az csak burkoltan. Az emberek ezt szokták meg így jó nekik a buta fejükbe ez fér meg ez a kormány. Ők meg majd tesznek arról, hogy ők nyerjenek megint, és fognak is.
2021. okt. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem a fidesz hibája hogy ostoba a rokonod.

Buta trollkodás, most előadtad hogy a faluban a cigányok nem szeretik a fideszt.

Kapsz egy fél kiló krumplit, szavazz orbánra, ok?

2021. okt. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!