Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Gyurcsány Ferenc az ellenzék főnöke az összes ellenzéki pártot kicsinálta? A DK megkerülhetetlen lett 11 év alatt, és szerintem nekik már csak 1 szövetségeskell.

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Ravasz intrikus az öreg, és rutinos játékos, el kell ismerni.
2021. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:
100%
Azt hogy hazudsz. Nem csinált ő ki senkit. A szocik, az LMP és a Jobbik is saját erejéből tart ott ahol van.
2021. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ő csinálta ki, hanem alapvetően megváltozott a "pártoskodás" mibenléte az ideológiai alapot tekintve, amennyiben eltűnt ill erősen fellazult az ideológiai alap. Az MSZP gyakorlatilag felszámolta magát, mert kapitalista termelési rendszer mellett alapvetőbb megújulásnak kellett volna bekövetkezni a szociáldemokrácia irányában. A nacionalista, zöld irányultságú és egyéb pártoknál meg nagyon gyenge és mondvacsinált a hivatkozási szempont, amire nem lehet rendszert felépíteni, amikor hiányoznak a rendszer elemei (pl. igazi hulladék gazdálkodás, újra hasznosítás) vagy valójában nem is léteznek, mert a társadalmi fejlődés során kikoptak (nemzetállamok stb.).
2021. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyurcsány, szerintem valahol riválisnak tekinti a Momentumot, Lmp-t, Mszp-t, Jobbikot. Viszont ezek a pártok, szerintem leginkább sajàt maguknak köszönhetik, hogy elpártolt tőlük sok szavazó.
2022. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!