Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztál Márki-Zay...

Miért szavaztál Márki-Zay Péterre?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

A kedvedért utánanéztem, hogy kik tartják életben a sztorit, és hát azt láttam, hogy gyakorlatilag mindenki. De akkor lehet, hogy szerinted mindenki is a Fidesz lakájmédiája? Egy kis ízelítő:

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%
11# Valahogy így. Ez így korrekt.
2021. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

11:


444:

“A 168 Óra megírta, hogy Gyurcsány szerint Soros áll Márki-Zay mögött, majd eltűnt a cikk”


HVG:

“A 168 óra megírta, majd leszedte, hogy a DK szerint Soros áll Márki-Zay mögött”


Mancs:

“A 168 szerint Gyurcsány azt mondta, Márki-Zay mögött Soros áll. A cikket egy idő után eltávolították az oldalról.”


24.hu:

“Elnézést kér a 168.hu, amiért azt állította: Gyurcsány szerint Soros beállt Márki-Zay mögé”


A lényeg tehát a megjelenés ÉS AZ ELTÁVOLÍTÁS, BOCSÁNATKÉRÉS.


Eközben te, Pesti Srácok olvasó:


“állítólag Soros áll mögötte, és ez az infó nem a Fidesztől, hanem Gyurcsánytól származik. Csak nyilván nem meri felvállalni”


Szóval ki próbálja életben tartani vádat, te mint PS olvasó, vagy az általad idézett lapok?

2021. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13-as

Tudod, aki gondolkodik, annak zavarosnak tűnik az ügy, és nem nyugtatja meg, hogy a 168 óra bocsánatot kér, meg azt mondja, hogy számára hitelt érdemlő cáfolás történt, miközben semmi konkrétumot nem mond. Ha számodra ez elég, a te dolgod, ez azt jelenti, hogy nem gondolkodsz kritikusan, csak elfogadod, amit mondanak neked a te oldaladon. Egy normális újság kérdéseket tesz fel. A 24.hu jól fogalmazta meg azt is, hogy magyarázkodásról van szó (nem magyarázatról), meg hogy vannak tisztázandó kérdések:

"Hogy ki lehetett az a két „független forrás”, aki ilyesmit állított a 168.hu újságírójának, és vajon mire alapozva, illetve hogy pontosan mely érintettek cáfolata győzte meg a szerkesztőséget arról, hogy Gyurcsány Ferenc nem támadta a fideszes propagandaklisével a hódmezővásárhelyi polgármestert, az nem derül ki a magyarázkodásból."

Bennem is pont ezek fogalmazódtak meg, én mindkét oldal médiáját olvasom, mert egyébként elég egyoldalú a tájékoztatás. Éppen a Pesti Srácokat linkeltem, de utána a többit is, hogy megnyugodjon a lelked. De úgy látom, tök mindegy, te úgyis azt hiszed, amit hinni akarsz. Számomra ez a szűkszavú, normális magyarázat nélküli "bocsánatkérés" azt erősíti meg, hogy mondott ilyet Gyurcsány. Különben ugye nem ültek volna fel két független forrásnak, akik olyat állítanak, amire még nem volt példa, amivel mindig csak a Fideszt vádolta a DK (meg az egész baloldal). Gyurcsányról ugye az is nyilvánvaló, hogy belső körben másképp beszél, ott bevallja azt is, amit a nagy nyilvánosság előtt amúgy titkol (pl hogy csak úgy tett, mintha kormányozna, meg hazudtak egyfolytában), szóval nekem az nem meggyőző, hogy Gyurcsány most azt mondja, hogy ő ilyet nem mondott. Ha neked meggyőző, akkor hidd el nyugodtan, sok ember így gondolkodik jobb és baloldalon egyaránt, hogy azt hiszi el a hírekből, ami neki szimpatikus.

2021. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!