Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti ki szoktátok...

Fideszesek, ti ki szoktátok tölteni a nemzeti konzultációkat?

Figyelt kérdés
Fontosnak tartjátok? Ha igen, miért?
2021. okt. 17. 09:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%

én kitöltöm bár tény elég hülye kérdések vannak benne pl.:

ön akar-e kevesebb adót?

azért töltöm ki mivel vannak benne megosztó példák amikre jó válaszolni és igenis számít mindenkinek a véleménye. Egyébként az ellenzékiek felével az a baj hogy már orbán fóbiásak. #7 pl ő is ilyen. azt se tudja ki de attól még fujj meg minden. ha emelik a fizetést akkor is csak "lop" ha csökkenti az adót akkor is csak"lop", azért hiszik ez ezek az emberek mert összeolvastak a 444-en mindent.

2021. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem Orbán fóbiás vagyok, csak én Ausztriában élek és van rálátásom a két ország életszínvonalára. 10 éve kormányoznak de még mindig 2010 előtti történésekkel vannak elfoglalva. Lett volna 10 évük arra,hogy összerántsák az országot. Nem tették. Nyomorognak az emberek, és hitelekből élnek. De persze tapsoljanak a nyugdijasok az év végi 10.000Ft-nak vagy a zsák krumplinak. Sajnos a fidesz szavazók többsége buta és megvezethető, mint ahogyan Te is. Kiszúrják a szemeteket fillérekkel, miközben ők milliókat lopnak a mi adónkból. Ti pedig tapsikoltok,hogy milyen jó kormányunk van, legalább nincsenek migránsok. Igen nincsenek. Tőlünk leginkább emigrálnak az emberek. Ahogy én is tettem. Nem fogom ezt a korrupt szar kormányt pénzelni az adómmal. Ha kormány és rendszerváltás történne jövőre akkor lehet hazajönnék. De addig felejtős.



Üdv: “7-es”

2021. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!