Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egész Európának üzenni fog az...

Egész Európának üzenni fog az október 23-i Békemenet?

Figyelt kérdés

A 888-on van egy nagyon jó cikk. Érdemes minél többen kimenni, így nagyot tud dörrenni az üzenetünk Brüsszelnek!

Egész Európának lehet üzenni,mit gondoltok mi legyen a fő üzenet azonkívül, hogy kiállunk Orbán Viktor miniszterelnök úr kormánya és a nemzetek szuverenitása mellett?



[link]


Kár lenne egy ilyen nagyszerű alkalmat kihagyni!



2021. okt. 17. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Rettentően. Mindenki epedezve fogja figyelni egész Európában a békemenetünket és várják az üzenetünket.
2021. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Ez a 888 valami troll oldal akar lenni? Nagyon remélem, hogy nem komoly, mert ha igen akkor szégyellem, hogy milyen emberek élnek az országban... Akinek nem inge ne vegye magára :)


"Mint fogalmazott, a brüsszeli bürokrácia, a Soros-hálózat, a globalista-liberális erők, pénzügyi körök végső leszámolásra készülnek"

2021. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

"A 888-on van egy nagyon jó cikk."


Én már itt kiégtem a röhögéstől.


Brüsszelnek ? Üzenni?


Trócsányi László

Szájer József

Járóka Lívia

Deutsch Tamás

Gyürk András

Gál Kinga

Hölvényi György

Győri Enikő

Kósa Ádám

Bocskor Andrea

Deli Andor

Hidvéghi Balázs

Tóth Edina


Ezek a naplopók akkor minek vannak ott? Ők a brüsszeli bürokraták akiket szid a fidesz, ööööö hjaaa ezek is fideszesek, na jó szájer már nincs ott miután bebukott egy táska ekivel egy meleg gangbangon :)

2021. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Én azt nem értem, hogy miért üzengetünk brüsszelnek? Vannak ott eu parlamenti képviselőink bazi nagy fizetésért, miért nem mondják meg ők közvetlenül?
2021. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hypno ***** válasza:
56%
Nem járok Pride-ra akkor sem, ha a CÖF szervezi.
2021. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Egész Európa pont telibe kakilja a sok birka bohóckodását :D
2021. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Demonstráljuk az egész világnak, hogy újra személyi kultusz van Magyarországon. Vissza jutottunk as Rákosi időkbe.
2021. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

#7 Itt veritek a nyálatokat hetek óta az előválasztásnak nevezett cirkuszi előadáson, erre jössz ezzel a szöveggel, hogy a békemenet személyi kultusz.

Nem kicsit vagy hülye!

2021. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:
71%

#8


Azért ha ráérsz majd számold meg a "szeretünk Viktor" meg a "haza megmentője" meg hasonló táblákat.

2021. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem érdekel az előválasztás, de tudom, mi a személyi kultusz! Szerinted Orbán sapka, táska, Orbán dicsőítése mi, ha nem az?

Nagyon primitív ember lehetsz, h hülyének nevezel egy számodra ismeretlent, mert nem isteníti Orbánt.

2021. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!