Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyha MZP nyerné az előválasz...

Hogyha MZP nyerné az előválasztást, a Fidesz mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy őt is besarazza?

Figyelt kérdés
Pl jelenleg nem tudja ráfogni, hogy Gyurcsány vagy Soros embere. Mivel fog így kampányolni?

2021. okt. 17. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük semmivel. MZP nyert.
2021. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem olyan mértékben farolnak ki majd a baloldali választók egy MZP lista mögül, hogy nem kell semmiféle kampány.
2021. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Természetesen. Lesz itt minden amit akarsz.


MZP Soros emberei, MZP b#uzi, MZP behozza a migránsokat, MZP Gyurcsánnyal hál. Csak készülj fel, ha beizzítják a fideszpropaganda mocskolásgépezetet ellene.

2021. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hulye az az ellenzeki aki kifarol. Jo merceje annak hogy egy DKs egy fideszes agymosott semmivel se kulonb. Aki valtozast akar, le szavaz a mai gyoztesre.
2021. okt. 17. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Az első körben Dobrevre szavaztam, mert elképzelni se tudtam volna hogy MZP-nek ekkora tábora van. A második körben már egyértleműen MZP-re adtam a voksom. Ha esetleg mégis Dobrev nyerne valószínűelg rá is leszavaznék 22-ben. Viszont ez az előválasztás második köre tényleg számomra is azt mutatta meg hogy a DK szektások is ugyan olyan agymosott zombik mint a fidesztálibok, ha komolyan elhiszik hogy Orbán egy Gyurcsánynével le lehet váltani...
2021. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi a Fidesznek ezt nem elsz szükséges. A Dk megfogja tenni a Fidesz helyett
2021. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fsms ***** válasza:
81%
Igen. A Fidesz egy gátlástalan rablóbanda. Tartanak tőle.
2021. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

"Aki valtozast akar, le szavaz a mai gyoztesre."

Erre pont nem lesz lehetőség.

2021. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
MZP drótvágó ollóval a kezében a déli határzárnál óriásplakáton.
2021. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
62%
Jó reggelt kérdező, az első forduló után már elkezdték püfölni.
2021. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!