Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek Ti felfogjátok...

Ellenzékiek Ti felfogjátok hogy az ellenzék összefogott? Gyurcsány nem MZP ellen van hanem egy csapatban vele. Orbán bukni fog ezért maradjunk összefogva. Nem kell Gyurcsányozni sem.

Figyelt kérdés
Hajrá MZP!!!

2021. okt. 17. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most már biztos, hogy MZP lesz Orbán kihívój? Mikor utoljára néztem ma, még csak 52% volt a feldolgozottság.
2021. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ma 21:33

Én is ezen csodálkoztam de akkora a különbség hogy már bejelentették és nem várták meg a végleges számokat. Dobrev szinte sehol se tudta nagyon megverni, míg MZP Budapest nagy részében masszív fölényben volt.

2021. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#11, #12: 1000 emberes felméréseknél már +-3%-os hibahatárral fel lehet mérni az emberek véleményét, de itt már több mint 51%-t megszámoltak, azaz több százezer szavazatot, a hibahatár rendkívül kicsi...
2021. okt. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!