Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is elhagyja az országot...

Más is elhagyja az országot ha Gyurcsányová nyeri a választást jövőre?

Figyelt kérdés

Nem akarok mégegyszer olyan országban élni ahol bármikor bárki szemét kilövetheti a hatalom.


Én napokon belül távozom az országból mielőtt lezárja a határokat és kijárási tilalmat vezet be.



2021. okt. 5. 18:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Én meg akkor fogok visszaköltözni.
2021. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%

Nyugi, ez az ellenzék nem fog kormányt váltani.

40-45%-nál többet ezek a pofák nem fognak összeszedni soha, semmilyen felállásban, akárhogy is kínlódnak.

2021. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%

Igen. Bár nem pont ezért.

Én olyan országban nem akarok élni, ahol újra a féktelen segélyezés menne meg adóemelés. Az ellenzéki jelöltek nyilatkozatai alapján pedig újra jönne a két kézzel pénzszórás.

2021. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem, én a jelenlegi kormányra szavazom, de ha nyer Klári kíváncsian várom mit produkál, ha jól,irányítja majd az országot legközelebb még az is lehet rá szavazok. 😉
2021. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

Mese habbal, te már akkor elmenekültél innen, amikor a Fidesz zárta le a határokat és vezetett be kijárási tilalmat a járvány miatt.

Ugye jól mondom?

Vagy inkább csak kamuzol kiskomám?

2021. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Már miért hagynám el, demokrácia van nyert az ellenzék mert többen szavaztak rájuk, természetesen elfogadom.
2021. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
Feri már tanult a hibáiből, Klárinak meg különben sem sok köze van hozzá.😉
2021. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Kedves Kérdezö! Ha javasolhatom, még ma indulj utnak! (Remélem nem a megállitott Brüsszel irányába igyekszel sem most, sem ha esetleg halasztod az indulást!!!)
2021. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ti már nem emlékeztek micsoda rákosista időket idéző leszámolás volt itt 2006ban mikor békés járókelőket verettek agyon és lövették ki az emberek szemét, mert páran békésen tüntettek?
2021. okt. 5. 18:52
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarsz? Olyan országba élni ahol kilőhetik a szemed?


Rabszolga törvény elleni tüntetésen pedig repkedett rendesen a gumilövedék, Akkor te már gondolom nem is laksz itt igaz?

2021. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!