Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz egy fajsúlyosabb...

Mikor lesz egy fajsúlyosabb fideszes valaki, aki kiáll, és elmondja, hogy ez a Gyurcsányozós kampány tévút?

Figyelt kérdés

Hallom fideszes körökből, hogy megy a zúgolódás, hogy ez már röhejes és tiszta dedó, de eddig senki nem mert fellépni ez ellen.


Lázár Jani, Kövér Laca, akiknek régebben néha volt különvéleménye, hol vagytok most, amikor bajban a haza?



2021. okt. 18. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Valaki előbb utóbb kiáll, mert látszik hogy ez kevés lesz
Marad ez az irányvonal, mindenki hallgat és vonul leszegett fejjel Gyurcsányozva
17 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
De nem tévút.
2021. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 hypno ***** válasza:
78%
Csinálják csak. Minél szánalmasabban izzadságszagúbb, annál jobb...az ellenzéknek.
2021. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem most kifele senki nem fog ellenkezőt mondani, mint ami a párt álláspontja, most egységet fognak ők is mutatni. Nyilván a 4 fal közt előkerülhetnek ezek a témák. Szerintem szép csendesen idővel rájönnek, hogy MZP-vel szemben ez nem nyerő, aztán jönnek valami mással. Én már azt látom, hogy elkezdtek tegnap óta vagy 3 féle képpen is támadni.
2021. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
Féltek balosok, hogy kimongyuk az igazságot? Jövőre is 2/3unk lessz, ne féljetek! :)
2021. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem tud a nagyvezér más magyarázatot adni, ja a pálinka. Nem tud már úgy viselkedni, ahogyan kellene. És mindegyik azt várja, hogy adjon utasítást, egyszemélyes párt az ilyen.
2021. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Aki nyíltan szembemegy a központi akarattal, azt partvonalra teszik, és ezt egyik sem meri kockáztatni.
2021. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Egy nap telt el a bohózat óta, mikor Feri kinyilatkozta, hogy ha megnyerték a választást, majd választanak miniszterelnököt. Veszitek, mzp-fanok?
2021. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Gyurcsány menjen a fenébe, már 2007 óta elegem van belőle. Olvasod te ez Feri?! Harmincezer család a megaláztatást nem felejti el, amikor kirúgtál annyi embert! Idősebbek ezért nem szavaztak rád!
2021. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Lázár Jani kivételével én nem hallottam még kritikus fideszest. 12 év eltelt úgy hogy a fidesz egyetlen hibát sem ismert be. Mindent tökéletesen csináltak, mindenben ők a legjobbak.

Mindenki tudja hogy ez lehetetlen. A munkahelyen és a családban is utáljuk azokat akik tökéletesnek képzelik magukat. Ezért undorító ez az egész.

2021. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem a Fidesz ilyen (csak lapitanak), hanem a vezetője. Egy személy irányít és semmit sem hajlandó elismerni. Tökéletes vagyok és kész.
2021. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!