Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek és Orbán Viktornak...

A Fidesznek és Orbán Viktornak, hogy nem volt elég 11 év arra, hogy 2010-óta általuk ígért korrupcióba keveredett Gyurcsány Ferencet elszámoltassa megvádolja és bíróságon elítéltesse? Pedig mögöttük áll az ügyészség rendőrség számvevőszék...

Figyelt kérdés
Létezhet valamilyen Orbán-Gyurcsány paktum ami kölcsönösen egymást hatalomban tartja?

2021. okt. 18. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Az Eu-s jogvédök akkor akkora bonyr´t csapnának hogy csak na
2021. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ennyire félne Orbán Viktor az Eu-s jogvédőktől???

Hát legalább lehetne hadakozni az Eu-val emiatt. Politikailag jól jönne a Fidesznek...

Szóval nekem nem kielégítő a válasza az 1-esnek sorry.

2021. okt. 18. 23:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ügynök akták. Se Gyurcsány, se Orbán csak Jakab beszélt erről. 80 évre titkosítva.
2021. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Márki beszélt róla a győzelmi beszédében hogy nyilvánosságra hozza egyetértésben a többi párttal.
2021. okt. 19. 00:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Se Márinak se Jakabnak nincs félnivalója az ügynöklista miatt. Talán Orbánnak és Gyurcsánynak azonos félnivalója van, ha nyílvánosságra kerül.
2021. okt. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mekkora egy elme ez a Gyurcsány!!!


A saját felesége ellen elindította MZP-t, de előtte az ellenség megvezetésére Karácsonyozott egyet, hogy Rogánt és a hordáját megvezesse, aztán Karácsonyt mégis inkább oda ültette Jakab mellé, Fekete-Győrt eltakarította, mert Orosz Anna jobban néz ki, és őket beállította Márki-Zay mögé, Hillert viszont az asszony oldalára rendelte, majd az MSZP nagyon "értelmes" vezetését is Marky-Zay mögé állíttatta, hogy az asszony nehogy elbízza magát, amikor kikap MZP-től, aki jobban kiszolgálja őt, mint a saját felesége, a gyermekei édesanyja...


Édes Istenem, mekkora barmok járnak a Fidesz berkein belül, hogy ezeket az ótvar szövegeket beveszik!...


A Magyar Parlament hétfőn mástól sem zengett, csak a Gyurcsányozástól!


Hát nincs egy értelmes ember az egész tetves Fideszben, aki le tudna számolni ezzel a "csodalénnyel"?


Ja, nincs; senki nem akar úgy járni, mint Orbán, akivel Gyurcsány felmosta a padlót... (de lehet az is, hogy Orbán is a Gyurcsány embere, mert 12 év 2/3 után sem volt képes kivizsgáltatni és megbüntetni ezt az ördögfiókát...:)

2021. okt. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szavazóik abban hisznek, hogy még mindig ballib túlhatalom van mindenhol, még 11 év 2/3 után is, és Soros miatt nem lehet Gyurcsányt lesittelni. Ez az egyik ok arra, hogy sose szavaznék a fideszre, ezen kívül még legalább 100 ok van. Az embereket könnyű félrevezetni főként az iskolázatlanabbakat, idősebbeket, könnyű félelembe tartani őket azzal, hogyha nem ránk szavazol akkor visszatér a 2010 előtti időszak, mindenki rosszabbul fog élni és ki lesz lőve a szemük.
2021. okt. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Holló a hollónak...parasztvakítás az egész.
2021. okt. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nekik így jó váltogatják egymást.Egyszer volt az mdf utánna csak fidesz és mszp.Az emberek a hülyék hogy ezek kellenek,nekem mindkettő végleg leszerepelt
2021. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Emlékszem a 2006-os eseményeknél, én suliba jártam a felszab tér mellett.

24-e reggelén mentem be és még bőven érezni lehetett a könnygázt az aluljáróba. Engem leginkább a döbbenet kerülgetett, hogy, mi a tököm történt itt, mire a helyi boltosok, akik egymást közt anyáztak, annyit mondott több is, hogy a fociultrák csinálták a balhét, már megint... akkor kb mindenki tisztában volt ezzel Pesten, mennyi embernek ment el a memóriája :(

2021. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!