Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szájer az óvodai lbmtq propaga...

Szájer az óvodai lbmtq propaganda miatt lett meleg?

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Apukád formás popója volt az oka
2021. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen az, amikor egy fideszes (az 1-es) kifogy az érvekből (vagy egyáltalán nem is voltak érvei). :D
2021. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

#2

Mondja az az ember aki szerint az hogy valaki meleg vagy sem annak politikai témának kell lennie. De most komolyan nem fsz mindegy hogy a barackot vagy a szalámit kedveli?

2021. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
A Fidesz csinált belőle politikai kérdést. Kezdve Vona leb***zásával. Csak hogy még messzebbre menjek. Vagy már elfelejtetted mi történt három éve?
2021. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Én is, míg nem volt ez a törvény, átműttettem a fiam lánnyá, még bölcsiben az lmqbti hatására. Oviban fiú akart lenni, vissza mű tettük. Borzasztó okos, sajnos a gerince felszívódott, így lett a Fidesz Kampányfőnöke.
2021. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
#4 nagyszerű, szóval a fidesz volt ekkora paraszt és te majmolod őket jár a taps
2021. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Te meg leszavazol rájuk. Vagy nektek mindent lehet?
2021. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az MSZP-re szavaztam 18-ban de tudod mit csak a te örömödre jövőre rájuk fogok szavazni
2021. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!