Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan került elő ez a márki...

Honnan került elő ez a márki zay péter? Nem is hallottunk róla soha most meg megjelent és ő lesz a miniszterelnökünk?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem hallottál róla?


Lehet nem csak m1 et kéne nézni meg prostisrácokat olvasni :)

2021. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Akkor te 3 éve egy bunkerben élsz? Ő verte meg Lézer Dzsonny egyik lúzer emberét majd egy másik emberét valami kiszuperált orvost mégjobban.
2021. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Pillanat ember... miniszterelnök SOSEM lesz, legalább Magyarországon...
2021. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem hallottál róla???


Ő a nagy és isteni Hódmezővásárhely polgármestere!

40 ezres világváros!!!


Ezt nem tudni!

2021. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Ő a Magyar Fényevők és Otthonszülők Védőszentje ( meg a felesége is....)....
2021. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 meszike91 ***** válasza:
89%
Egy ideje már ismert. 2018-ban lett időközi választáson polgármester Hódmezővásárhelyen.
2021. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Mi, aki nem kizárólag az ATV-ről és 444-ről tájékozódunk hallotunkról.

Sőt, azt is értjük a fidesz leváltása nem egyenlő a DK-val.

2021. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, annyira nem követem a munkásságát én sem, de már rengetegszer hallottam róla itt-ott. Nyilván nem a köztévében láttam vagy az origoban olvastam, de különböző youtubecsatornákon, interjúkon fel szokott tűnni, aki akarta az megismerhette már az előválasztás előtt is. Egyébként sokkal többet Dobrevről sem lehetett hallani, ne mondjátok nekem hogy őt sokkal jobban ismeritek, mikor róla sem szólt semmilyen fontosabb hír soha. 2019-ben került elő a neve először komolyabb politikai szerepben, de azóta csak az előválasztás miatt hallottunk róla. De biztos vagyok benne, hogy Pálinkás Józsefet sem ismerted. Ha pedig nem követed a politikát és nem ismersz senkit, akkor tökmindegy hogy kivel mikor találkoztál először, nem?
2021. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ő lesz. Márki-Zay Pétert fogják megválasztani nagy valószínűséggel. Én is rá szavazok, de nem szeretnénk újra kistafírungozni egy új kiskirály társaságot a saját lábon álló gyerekeikkel, szeretőivel, mindenben is tehetséges, alpesi síbázist átvevő, halványan világító, másnak keresztényi módon gyereket csináló vejeikkel, a “nem tűröm, hogy eltartson valaki” szerető-álfelesegükkel, a luxusautókat gyűjtő (melygarázsban tartó, legalábbis az egyik részét) , félreqró, szintén szeretőnek gyereket csináló, ablak alatt hányó gyererekkel (Matolcsi - nem érdemli meg az y-t), a jógázó, nem öregecskedő feleséggel, a borkaizással, az ereszcsatornán csúszkálós, a butaképû kurvázós dojccsal. Ha elkezdődik újra a hasonló szarakodás, véleményem szerint lelövik az új jelöltet, mint egy kutyát, mert már nincs türelem, nincs pénz, mindenkinek elege van a korrupcióból, hazugságból, szeretőkből, bayerzsoltokból, a nőket tárgyként ill. boxzsákként kezelő nemzeti nemolyanifjakból. Szóval kedves Péter, a bizalmat megkapod, de nagyon okosan! Itt írom le, mert itt kevésbé feltűnő. Nagyon okosan a bizalommal. Hajrá (egyelőre).
2021. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Elnézést kérek 1-es, a kérdezőnek ment az x. Nem tudom, hogy tudom visszacsinálni. Egyébként személynév helyesen Márki-Zay Péter, szerintem kérdező jobb, ha megjegyzed.
2021. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!