Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mi az amit Péter...

Szerinted mi az amit Péter (vagy az Összefogás) meg fog tartani a jelenlegi kormány intézkedéseiből?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 13:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon sok interjúban elmondta, hogy a Fidesz egyik legnagyobb eredménye a demográfiai katasztrófa lassítása volt. Azt is külön kiemelte, hogy a családi kedvezményeknek maradniuk kell. Ehhez az ingyenes tankönyv is hozzátartozik és remélhetőleg ingyenes étkezés is lesz a szegényebb rétegeknek. A migránsokat sem akarja beengedni.


Nagyon remélem, hogy azt a pénzt, amit jelenleg a fociba ölnek átcsoportosítják olyan sportágakba, amikben eredményt is érnek el a sportolók (Pl. vizes sportok, kézilabda, sakk, vívás) és teljesítmény alapú lesz a sportágak támogatása.

2021. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%
Semmit nem fog megtartani ... mert a kozeleben sem lesz a nagypolitikanak!!! Marki Zay Peter egy elovalasztasi termek! Az igazi nagy es orszagos valasztason sehol nem lesz a csavo!!! :) Miert lenne? Kit erdekel egy fuggetlen valaki, aki mohott senki nem all ... vagy ha all - mondjuk az ellenzeki osszefogas, akkor mar nem is fuggetlen hiszen fugg a hatterjatalomtol :) Szoval akarhogy is nezzuk, csak egy babu ... akit Gyurcsany fog mozgatni :)))
2021. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6%
Úgy van , pontozzatok le krumplizabálók amiért én elolvastam/utánanéztem/megnéztem helyettetek amire kíváncsiak voltatok :D
2021. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
:P
2021. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%
MZP azt nyilatkozta hogy a családtámogatásokat meg kell tartani és nem szabad SZJA-t emelni. Egy alacsonyabb SZJA kulcs bevezetése elfogadható neki de magasabb nem.
2021. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez így van helyes, a kormány is ezt mondja.😉
2021. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!