Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy esetleges kormányváltás...

Egy esetleges kormányváltás után tudnának együtt kormányozni a mostani ellenzéki pártok?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy az előválasztást megelőzően is már voltak belső harcok és pozícionálások.


Véleményem szerint csak abban értenek egyet, hogy Orbánt le kell váltani. Ha ez megvan utána összevesznek minden kicsinyes dolgon. Ha nem lesz abszolút többség, akkor a Fidesznek elég néhány képviselőt megzsarolni, vagy lefizetni és már meg is torpedózták az aktuális törvényjavaslatot.


Ti hogy látjátok?



2021. okt. 19. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt némi fenntartásom ezzel kapcsolatban az előválasztás előtt. Azóta, hogy az lement, és a végeredmény tudatában, erősödött bennem a rossz érzés. Én utálom amit Orbán tett az országunkkal, és nemzetközi megítélésünkkel, de az ellenfele sem sokkal szimpatikusabb nekem. Eddig nem tudom, mit tud ő, hogy rá kéne szavazzak.
2021. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak azért mondod ezt, mert nem látod, egy-egy párton belül mekkora ellentétek vannak. Lépj be valamelyik pártba, és nézd meg, hogy működik belülről. Ezeknél sokkal komolyabb viták vannak, az is eléggé gyakori, hogy az ellentétek miatt egy-egy ember otthagyja a pártot. Csak ezt ugye nem tárják a nagyközönség elé.
2021. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Rövid úton koalíciós szakadás lesz. Gyurcsányék azzal kezdik, hogy beteszik mindenhova a jól bejáratott mszp-s időkből ismert embereiket, ez nyilván nem fog tetszeni a jobbiknak, Márky-Zay meg ostorral se tud majd rendet teremteni köztük. Totál káoszra számítsatok. Orbánék meg közben szétröhögik magukat, a megtartott vagyonnal és hatalommal a zsebükben.
2021. nov. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!