Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP megszorongathatja a DK-át?

MZP megszorongathatja a DK-át?

Figyelt kérdés
Bíztató, hogy a győzelme estéjén azt mondta, hogy ellenzéket is váltottunk. A baloldali elszámoltatás mellett is beszélt...

2021. okt. 19. 20:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%

a városában vigyázzba tudta állítani a fideszeseket, akik sokkal agresszívebbek, sunyibbak, gazdagabbak és rosszindulatúabbak, mint egy sima dk s.

ezért szerintem meg fog birkózni a dk sokkal is.

2021. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#11—es (de mások is) Ez esetben a DK-s szavazókból lesznek bizonytalanok, vagy sehová sem szavazók, tehát ott vagyunk ahol a part szakad. Van értelme?
2021. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Igazából most ez a dk n fog múlni.

Hogy le fogják e sz arni a néparakatot, pont úgy ahogy a fidesz és megpróbálnak bábot csinálni márkiból, ami nem fog menni és szakadashoz vezet?

Vagy beállnak mögé ahogy azt elvárják a választók és a megállapodásban is van.

2021. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem majd pont fordítva lesz, a DK fogja MZP-t megszorongatni, szerintem úgy fog járni mint annó Medgyessy Péter!
2021. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

A kutyapárt nem fogja támogatni a választáson MZP-t annak ellenére hogy szimpatizálnak MZP-vel, de egy DK,MSZP,Jobbik elleni együtműködésben bármikor benne vannak nyilatkozták.


A kutyapárt Márki-Zay Péter Szövetségese akar lenni és nem az összefogás szövetségese mert számukra felvállalhatatlan emberek vannak az ellenzéki-összefogásban továbbra is.


MZP-nek sokkal több hátszele lenne 22-ben mint az most tűnik, tehát egyértelműen igen.

2021. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%

Márki-Zay 23-i beszéde csak úgy zengett az ellentmondásoktól és a marhaságoktól.


Ennek megfelelően MZP csak statiszta lehet a színpadon, mert fajsúlyos politikus akkora hlyeségeket nem mond, mint amiket MZP összehordott.

2021. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16, a házamat rá merném tenni, hogy oltásellenes vagy, és hittél a 2012-es világvégében
2021. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Magyarországon parlamenti demokrácia van, és az marad ellenzéki győzelem esetén is.

Akkor a DK-nak 70-80 fős frakciója lesz, Márkinak meg 0 fős.

Ennyit a szorongatásról.


Nem király lesz, max miniszterelnök, HA a DK jelöli és megválasztja.

Tudom, most ez az ígéret.

Tavasszal még lesz egy helyzet.

2021. okt. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, nyilvánvaló, hogy a DK-val szövetségben nem fogja tudni leváltani a DK-t, de Márki-Zay szándékai nyilvánvalóak.


Nem értem miért nem képesek megérteni az emberek, hogy az egy HOSSZÚTÁVÚ projekt, nyilvánvaló, hogy Gyurcsány a hatalomból nem most lesz elszámoltatva (feltéve, ha sikerül a kormányváltás).


Először meg kell alakítani a feltételeit annak, hogy egyáltalán esély legyen arra, hogy az ilyen korrupt politikusok elszámoltathatóak legyenek, meg hogy ne kelljen attól félni, hogy valaki megint 40 évig a hatalomban marad és bármit megtehet.


Nem értem miért hiszik az emberek azt, hogy ez az ellenzék évtizedekig egyben fog maradni. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy hosszútávon Márki-Zay is önálló pártban gondolkodik. A baloldali korrupt politikusok elszámoltatására akkor lehetne reális esély (bár én ennek a jogi alapjaival egyáltalán nem vagyok tisztában, hogy egyáltalán lehetséges-e), miután a Fidesz le lett váltva és el lett számoltatva.


Ha a DK megpuccsolja Márkit, akkor a társadalom 3 tömbbe fog szerveződni, a Fidesz-szekta, a DK-szekta, meg azok, akiknek a töke kivan mindkettővel. Kétlem, hogy a pártok nagy része ne Márki-Zay mögé állna egy ilyen helyzetben, a DK konkrétan egyedül maradna az 500 ezres-1 milliós szektájával, és konkrétan saját magát küldené a süllyesztőbe. Gyurcsányt a társadalom 80 százaléka megveti, egy megtűrt figura az ellenzékben (hiszen a szektája nélkül esélytelen a kormányváltás), egy puccsal CSAK és kizárólag a DK járna rosszul.

2021. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Őszintén, szerinted ha egy előválasztás után a DK benyögné hogy nem választják meg Márki-Zayt kormányfőnek, kvázi SZEMBEMENNEK A SAJÁT VÁLASZTÓIK AKARATÁVAL, azt az emberek csak úgy elfogadnák?


Nem azt mondom, hogy forradalom lenne vagy ilyesmi (a magyar társadalom kb mindent lenyel, ha az derülne ki hogy Orbán egy sorozatgyilkos, az se érdekelne senkit), de 4 év múlva a DK kis túlzással a parlamentbe nem jutna be. Konkrétan a saját pártját küldené a sírba Gyurcsány.

Azt is kétlem hogy az összefogás többi tagja ezt csak úgy nézné és hagyná (legalábbis a Momentumból, meg a Karácsony-pártokból ennyit még valamiért kinézek)

2021. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!