Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha elindulnék a választásokon...

Ha elindulnék a választásokon szavaznátok rám?

Figyelt kérdés
Program: Nekem nincsenek nagy igényeim, ezért csak a Fidesz milliárdos lopásainak a 0,001%-át fogom teljesíteni, viszont a lopás mindenki másnak teljességgel tiltva lesz, és lenne külön korrupció elleni hivatal is, ami a politikusokat figyelné, és vizsgálná meg, hogy a köz/EU-s pénzek ne vándoroljanak saját zsebbe.

2021. okt. 20. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Akinek érdemi dolgok helyett csak lopkodás jár az eszében, nem méltó a szavazatomra.
2021. okt. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Csak ha a Táncsics radikális balpárt indít
2021. okt. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a mostani Fidesz programjánál (10 nap alatt 53 milliót költöttek MZP lejáratására, a többi propagandistáik fejenként annyit kaptak mint amennyit 1-1 párt költött el a komplett előválasztások) ez is jobb, és náluk mindenki lophat büntetlenül, nálam nem így lenne, csak én lopnék, de legalább keveset.
2021. okt. 20. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha szerinted mindenki lop, akkor te mindenki érdekei ellen dolgozol. Hát, elbuktál. Az ilyen "lopnék, de lúzer vagyok hozzá" típusokra senki nem szavaz.
2021. okt. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha lopsz, akkor már csináld nagyban. Lásd: fidesz

Minél nagyobb mennyiségben lopsz, annál kevésbé feltűnő az embereknek. Tízmilliárdoknál már csak legyintenek, hogy annyit biztos nem, hazugság.

2021. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy bizonyos számsor, vagy a nullák mennyisége ami fölött elképzelhetetlen lesz az ember számára a mennyiség. Ha száz-, ezer milliárdokkal dobálózik valaki, akkor átkerül az egész a hihetetlen mesekategóriába, és nem beszélnek róla az emberek, nem foglalkoznak vele.

Ha te ellopsz húszmilliót mindenki azt követeli majd, hogy zárjanak börtönbe, mert lopsz. Ha mindezt húsz milliárddal vagy még többel teszed nem fog érdekelni senkit, mert nem az ö világuk, nem az ö szintjük, mint ha nem is lett volna.

Így csinálják az okosok.

2021. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!